Ekologiczne wypełniacze – poznaj numer jeden!

recycling-2755131_1280

Wiórkowy papier niszczy konkurencję, jeśli chodzi o dostarczanie niedrogiego, zrównoważonego materiału opakowaniowego. Radosny i fantazyjny, pomarszczony wiórkowy papier ma na celu wywołanie uśmiechu u odbiorcy. Jednak ten wypełniacz opakowań nie jest żartem, jeśli chodzi o stworzenie bardzo niezawodnego i opłacalnego sposobu ochrony przedmiotów podczas transportu. Zobacz, co trzeba wiedzieć o zaletach wiórki papierowej.

Najlepszy wybór dla opakowań przyjaznych dla środowiska

Wykonany z poużytkowych materiałów pochodzących z recyklingu, marszczony papier strzępiony ułatwia izolację produktu bez powodowania szkód środowiskowych związanych z innymi wypełniaczami, takimi jak folia bąbelkowa lub styropian. W rzeczywistości papier marszczony wydaje się być prezentem w prezencie, gdy ludzie otwierają pudełka, aby zobaczyć, że to, co im się spodoba, jest częścią zrównoważonego cyklu produktów. Papier marszczony ma również tę zaletę, że jest biodegradowalny. Jest to opcja bez chloru i wybielaczy, z którą każdy może czuć się dobrze, dlatego jeśli chodzi o ekologiczne wypełniacze aktualnie jest dzisiaj numerem jeden.

Tworzenie niesamowitych wrażeń z rozpakowywania za pomocą wiórka

Wiórka papierowe są niesamowitym wypełniaczem do pudełek i torebek na prezenty. Po pierwsze, ich bardzo lekki charakter oznacza, że jest świetnym wyborem podczas wysyłki produktów. Po drugie, jego bardzo giętka, łatwa w układaniu forma sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu z dowolnym rozmiarem, kształtem i stylem pudełka. Oto kilka typowych zastosowań wiórka papierowego:

• Duże pudełka na prezenty.
• Małe pudełka na prezenty.
• Kosze upominkowe.
• Pudełka do wysyłki zamówień.

Papier w formie wiórka również zdobywa punkty za to, że jest bardzo uniwersalny. Ten sam który działa w mniejszym pudełku na biżuterię, może być użyty w dużym pudełku. Możesz dostosować wymagany poziom wypełnienia, po prostu zwiększając objętość używanego wiórka papierowego. Nigdy nie ma potrzeby przycinania, przekształcania lub zmiany rozmiaru marszczonych strzępów, ponieważ każda wiórka jest niezależna od reszty wyściółki. Używając go głównie do dekoracji, można jej używać bardzo oszczędnie, aby po prostu dodać trochę „finezji” do pudełka. Używając go do amortyzacji, można go gęsto upakować, aby stworzyć warstwę ochronną wokół przedmiotu. Fakt, że ilość zużytego wiórka można dostosować na miejscu w zależności od tego, co jest pakowane, zapewnia ogromną oszczędność pieniędzy. Nigdy nie jest konieczne używanie większej ilości wiórka niż jest to pożądane!

Chociaż bardzo regulowany i „swobodnie unoszący się” po umieszczeniu w paczce, papier w formie wiórka wykonuje niesamowitą pracę wyściełania łamliwych przedmiotów. Ponadto można go po prostu użyć, aby bardziej trwałe przedmioty nie zmieniły się i nie zrujnowały prezentacji. Chociaż wiór papierowy nie jest przeznaczony do owijania żywności, może stanowić ładną ściółkę podczas wysyłki owoców cytrusowych, które są pokryte naturalną skórką. Świetnie sprawdza się również w przypadku produktów spożywczych zamkniętych w opakowaniach i pojemnikach bezpiecznych dla żywności.

Polecamy:
Wszystko na temat rozliczenia PIT 36
Smart czyli mądry – jak mądry może być twój dom?
Czym jest BDO?

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*