Pracujesz jako nauczyciel WF-u? Instruktor tańca? – to może Cię zainteresować

pushup

Mężczyzna, który jest aktywny zarówno zawodowo jak i fizycznie nie musi być nudny, nie musi być również typem kanapowca, jak uważa wiele kobiet… Dla wielu mężczyzn aktywny styl życia to standard. To z reguły sprawia, że mężczyźni coraz częściej sięgają po rzeczy, które są sportowe i zarazem klasyczne. Taką właśnie rzeczą może być zegarek z prawdziwego zdarzenia, który przetrwa wiele niemiłosiernych prób.

Najpopularniejsze zegarki dla mężczyzn

Na polskim rynku możemy z łatwością znaleźć wiele firm, które produkują męskie zegarki. Ale jednak w większości przypadków nie wiemy na jaką markę się zdecydować, która spełni wszystkie nasze oczekiwania, przetrwa próby czasu itd… Jedną z marek godnych uwagi moim zdaniem jest szwajcarska firma, która oprócz zegarków produkuje również wiele innych przydatnych rzeczy. Ale to nie o nich będzie mowa w tym artykule. Czasomierze tej renomowanej szwajcarskiej firmy produkowane są zazwyczaj seryjnie zwłaszcza, gdy zbliża się jakiś jubileusz. Zegarki tej firmy przetrwają wręcz wszystko począwszy od zrzucenia z dużej wysokości, a skończywszy na przejechaniu wozem bojowym. Na zegarkach tej marki przeprowadzono również wiele testów, które jednoznacznie potwierdziły, że te czasomierze są wręcz nie do zdarcia. O zegarkach tej marki można by pisać bez końca, ale opinia jest tylko jedna: są to odpowiednie zegarki dla aktywnych mężczyzn!

Zegarki klasyczne, a zegarki sportowe

Zdarza się tak, że zastanawiamy się jaki zegarek mamy kupić, czy ma być on klasyczny czy też sportowy. W sklepach z takim asortymentem z pewnością znajdziemy taki czasomierz, który będzie łączył w sobie obie te cechy. Ale wówczas musimy mieć świadomość, że nie będzie pasował on do garnituru i na ważne uroczystości. Jednakże będzie idealnym dopełnieniem codziennego stroju lub stroju mniej formalnego. Takie zegarki są zazwyczaj masywne w dotyku, ale nie z ogólnego wyglądu. Zazwyczaj zegarki tego typu są wykonane w taki sposób, że gdy się go założy nie wygląda na duży lecz sporo mniejszy. Takie czasomierze z pewnością wzbudzają pewnego rodzaju zaufanie i chęć zabrania go ze sobą w góry czy też na wycieczkę do lasu. Jeśli chcemy postawić na funkcjonalność zegarków powinniśmy wybrać taki, który posiada kauczukowy pasek. Dlaczego? Ponieważ paski tego typu są bardzo solidne.Zegarki możesz nabyć np. tutaj:

  • http://www.zegarek.net/zegarki/suunto/zegarek_suunto_SS019155000.html
  • http://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_PRG-300CM-3ER.html
  • http://www.zegarek.net/zegarki/adidas/zegarek_adidas_ADP6091.html

Więcej zegarków sportowych na stronie:  http://www.zegarek.net/zegarki/meskie/index.html

Cechy zegarków dla aktywnych mężczyzn

Jakie cechy powinien posiadać czasomierz dla aktywnych mężczyzn? Tu wszystko uzależnione jest głównie od wieku, ale nie jest to regułą, bo wielu panów w średnim wieku lubi styl młodzieżowy… Oprócz tego idealny czasomierz dla aktywnego mężczyzny powinien posiadać cechy zapewniające odporność na duży nacisk, wstrząsy, duże temperatury czy też uderzenia. Powinien mieć również elegancki wygląd. Oprócz tego zegarki dla aktywnych mężczyzn powinny być wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe.

Czasomierz to w pewnym sensie gadżet, który dodatkowo pełni funkcję dodatkowej biżuterii. Z tego względu nie powinien być on uciążliwy dla mężczyzny, który aktywnie pracuje. Powinien on zapewniać pewnego rodzaju prestiż, dlatego jego dobór powinien być starannie przemyślany. Jeśli wybierzemy porządny i markowy czasomierz będzie on oznaką klasy i pozycji społecznej jego posiadacza. Niektórzy nawet twierdzą, że jest on odbiciem własnej wartości, szczególnie jeśli mowa o zegarkach męskich. Na samym końcu wymienię jeszcze wszystkie rodzaje męskich zegarków, które można kupić na polskim rynku. Są nimi: zegarki wizytowe, zegarki wieczorowe, zegarki sportowe i zegarki codzienne. Każdy z tych rodzajów czasomierzy będzie pasował do innego typu stroju, jednak dla mężczyzn aktywnych zawodowo polecane są zegarki sportowe i zegarki codzienne. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że posłuży on nam dłuższy czas. Należy mieć jednak na uwadze fakt, że aby czasomierz mógł sprostać wszystkim naszym wymaganiom niekoniecznie będzie należał do tych najtańszych. Ale na własnej wygodzie i pewnego rodzaju bezpieczeństwie nie warto oszczędzać.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*