Poznaj nowe konto firmowe w Idea Bank

271847_l_srgb_s_gl

Segment rachunków otwieranych w ramach kont firmowych zostaje coraz częściej zauważany przez polskie banki, co skutkuje bardzo korzystnymi i konkurencyjnymi ofertami. Klient może mieć problem z wyborem tego jednego banku, któremu mógłby powierzyć obsługę rachunku prowadzonego w ramach działalności gospodarczej. Podpowiedzią mogą okazać się rankingi kont. Jasno z nich wynika, że odbiorcy bardzo cenią dział biznesowy Idea Banku, dzięki czemu właśnie ich konto firmowe plasuje się na najwyższych miejscach zestawień.

Zwolnienie z opłat

Jest to czynnik najmocniej przyciągający klientów. Czasy przepłacania za samo korzystanie z rachunku firmowego są już dawno za nami. Obecnie oczekujemy darmowego otwierania konta i prowadzenia go bez opłat, bezpłatnego wykonywania przelewów międzybankowych oraz użytkowania karty bez żadnych kosztów. To wszystko oferuje konto „Firma to ja” Idea Banku.

W przypadku karty płatniczej, kwestię ponoszenia miesięcznej opłaty za jej posiadanie i korzystanie można obejść. Wystarczy wykonać nią transakcje bezgotówkowe na co najmniej 400 złotych w skali miesiąca.

Bardzo silnym punktem tego konta firmowego jest możliwość bezpłatnego dokonywania dwóch przelewów błyskawicznych miesięcznie. To bardzo istotne, szczególnie jeśli potrzebujemy natychmiastowo przesłać pieniądze, a nasz odbiorca posiada rachunek w innym banku. Każdy kolejny tego typu przelew wyniesie nas 3,50 zł, co i tak jest korzystne w odniesieniu do konkurencyjnych instytucji, które wcale nie posiadają ich w swej ofercie lub żądają za nie nawet 10 złotych!

Korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce również nie podlega żadnym opłatom. To samo dotyczy wpłaty pieniędzy w oddziale Idea Banku oraz przelewu do ZUS-u i Urzędu Skarbowego.

Dodatkowe funkcje

Idea Bank stawia na nowoczesność i innowacyjność oferowanych usług. Jedną z nich jest Idea Cloud, czyli wirtualna platforma służąca przechowywaniu wszelkich dokumentów, zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa, fakturowaniu, a także możliwości wzięcia kredytu bądź pożyczki gotówkowej.

Nie zapominając o stacjonarnych formach komunikacji, bank tworzy specjalne oddziały służące zapewnieniu komfortowych warunków do pracy swoim klientom lub wykorzystania nowoczesnej sali konferencyjnej. Tzw. Idea Hub już przyjęły się w największych miastach Polski i docierają do coraz szerszego grona odbiorców.

Warto również wspomnieć o Mobilnych Wpłatomatach. Ta pionierska i przełomowa usługa pozwala na osobisty odbiór utargu, dzięki czemu oszczędza się mnóstwo czasu oraz zapewnia się bezpieczeństwo swoim finansom.

Bardzo wysoka premia

Promocja „Premiowanie za bankowanie” szybko podbiła serca klientów. Wcześniej żaden bank nie oferował aż 900 złotych premii! Oferta jest skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy wywiążą się ze wszystkich postawionych warunków, z czego najważniejszym jest samo uruchomienie konta firmowego oraz aktywacja wspomnianej usługi Idea Cloud. Premia nie zostaje przydzielana jednorazowo, lecz jest przyznawana co miesiąc przez okres pełnego roku kalendarzowego, a na jej wysokość składają się czynności wykonywane w ciągu miesiąca, jak np. przelew do ZUS-u czy skorzystanie z wpłatomatu. Pomimo tak wysokiej kwoty oferowanej przez bank, samo spełnienie tych zasad nie jest skomplikowane, lecz uzyskanie całej premii wymaga nakładu pracy i systematyczności.

Zwrócenie się do przedsiębiorcy

Jedną z zasad Idea Banku jest otwartość na uwagi i koncepcje przedsiębiorców. To właśnie z myślą o nich systematycznie wprowadzano kolejne usługi, które zaowocowały stworzeniem jednego z najsilniejszych kont firmowych w Polsce.

Dowodem na uznanie wśród klientów biznesowych są zwycięstwa w plebiscytach miesięcznika „Forbes” na najlepszy bank dla firm.

Pracownicy Idea Banku zawsze chętnie pomagają przedsiębiorcom w sprawach związanych z ich działalnością, jak również w kwestii udzielania kredytów.

Takie podejście do klienta może stanowić wzór dla konkurencyjnych banków. Potwierdzają to licznie zakładane rachunki oraz słowa uznania ze strony użytkowników.

Źródło:

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*