Leasing w opcji MINI – sprawdź to rozwiązanie!

MINI w leasingu_800x534

Leasing to jedna z popularniejszych metod pozyskania samochodu na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Dla osób, które preferują tę formę, a jednocześnie chcą mieć minimum formalności, z pomocą przychodzi marka MINI, która dla swoich klientów przygotowała MINI abonament.

Dopasowanie do potrzeb

Decydując się na opcję MINI leasing, warto sprawdzić wszystkie dostępne warunki i możliwości. Choć są one raczej jednolite i ograniczone do niezbędnego minimum, to każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, dzięki czemu tworzone są oferty dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań. Jest to szczególnie ważne w przypadku marki MINI, gdyż w ofercie leasingowej dostępnych jest wiele nowoczesnych i funkcjonalnych modeli. Każdy z nich, choć wyróżnia się parametrami technicznymi, posiada cechy typowe dla MINI. Dzięki temu bez względu na to, który model zostanie wybrany, zachowa się klasyczną szerokość, układ tablicy rozdzielczej czy charakterystyczną linię. Jedynym ograniczeniem jest dostępny budżet. W zależności od wyboru MINI leasing jego raty mogą być niższe lub wyższe. Ważne jest, aby nie stanowiły one nadmiernego obciążenia dla finansów firmy. Bez względu na posiadane możliwości finansowe, w salonie MINI każdy znajdzie coś dla siebie, a tym samym ma pewność, że MINI leasing to oferta dla niego.

MINImum formalności

Zaletą, która wyróżnia MINI leasing od innych, podobnych ofert na rynku, jest ograniczenie do niezbędnego MINImum, wszelkich formalności. Na jednej fakturze klient korzystający z MINI leasingu otrzymuje zestawienie wszystkich kosztów, które wynikają z bieżącej eksploatacji, ponieważ zostały zestawione w jedną opłatę. W ten sposób zdecydowanie łatwiej jest trzymać porządek w dokumentacji firmowej i prowadzić rozliczenia. Co więcej, chcąc uzyskać MINI leasing, po kontakcie z przedstawicielem i weryfikacji klienta, podpisuje się umowę, a samochód od razu przekazywany jest do dyspozycji wynajmującego. Dzięki temu w krótkim czasie można zyskać pojazd niezbędny do wykonywania obowiązków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. To właśnie krótki czas oczekiwania oraz dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych sprawia, że MINI leasing sprawdzi się w każdej firmie, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności czy też indywidualnych preferencji właściciela. Komfort i wygoda mają tutaj wartość nadrzędną.

Warto wybrać MINI

Wybierając MINI leasing, zyskuje się nie tylko korzystne warunki współpracy, atrakcyjną ratę i jedną fakturę. Ważną korzyścią wynikającą z wyboru tej właśnie opcji jest możliwość wyboru między kilkoma modelami MINI. Wybór uzależniony jest od możliwości finansowych i preferencji. W zależności od wybranego modelu warunki cenowe są oczywiście różne. Szeroka oferta sprawia, że każda firma, bez względu na swoje możliwości finansowe, może wybrać MINI dopasowane do swoich potrzeb.

MINI leasing to odpowiedź na potrzeby wszystkich tych osób, które cenią sobie wygodę i prostotę zawieranych transakcji przy jednoczesnym dostępie do samochodów wyróżniających się estetyką i jakością. MINI leasing łączy w sobie wszystkie te cechy.

Polecamy:
Kiedy pracownik otrzymuje odprawę po odejściu z pracy?

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*