Karta przeźroczysta – czyli jak wyróżnić się w na tle konkurencji

1z3tjeq

Karty magnetyczne są już w zasadzie normą w wielu placówkach, niezależnie od branży. Można je spotkać między innymi w bankach, na stacjach benzynowych, a także w klubach fitness. Spełniają szereg ról, które ogólnie można określić jako nośniki informacji. Karty magnetyczne wykorzystywane są do określania czasu, dzięki czemu wykorzystywane są również w miejscach pracy do monitorowania czasu pracy pracowników. Ich uniwersalność sprawiła, że stanowią niemal codzienny element naszej pracy. Dlatego też coraz częściej klienci zwracają uwagę na ich wygląd i estetykę wykonania.

Co może znaleźć się na kartach?

W większości firm karty ich użytkowników są zazwyczaj bardzo podobne, widnieje często na nich logo firmy i podstawowe dane użytkownika. Jest to całkowicie normalny i niestety nudny, przeciętny wygląd karty magnetycznej. Dlatego też użytkownicy kart czy osoby je wydające kładą nacisk na ich niestandardowy wygląd, w co dokładnie wpasowuje się przezroczysta karta magnetyczna. Daje różne możliwości zadruku, zostawiając użytkownikowi niemal całkowitą swobodę, co zostawia duże pole możliwości estetycznych dla ich użytkowników. W zależności od życzenia, karta może być całkowicie lub częściowo przezroczysta, a wśród umieszczonych na niej informacjach może być na przykład pasek do podpisu, pasek magnetyczny, chip, kod kreskowy czy wybrany element personalizacyjny.

Jakie walory mają takie przezroczyste karty?

Przede wszystkim estetyczne. Z racji tego, że karty takie wykorzystywane są już w większości przedsiębiorstw, przestały one mieć jedynie informacyjną rolę. Jest to również ukłon w kierunku młodych ludzi używających kart, bowiem to głównie młodzi ludzie zwracają uwagę na estetykę i oryginalność wykonania. Przezroczyste karty są doskonałym sposobem na wyróżnienie swojej firmy na tle konkurencji. Z racji tego, że przezroczystej karty używa jeszcze niewielki procent przedsiębiorstw, jest to doskonała okazja do wypróbowania jej działania.

Atuty estetyczne i użytkowe

Rozważając wybór kart, jakimi będziemy posługiwać się w przedsiębiorstwie, warto wziąć pod uwagę zarówno wspomniane atuty estetyczne, jak i użytkowe. Karty, tak często używane w wielu przedsiębiorstwach, są danymi pewnych informacji, dlatego też warto, aby były przejrzyste i elegancko się prezentowały. Karty o przezroczystym profilu wyróżniają się nie tylko oryginalnym wyglądem, ale również możliwością częściowego zadruku, dzięki czemu karta będzie nie tylko użyteczna, ale również będzie się wyróżniać designerskim wyglądem. Jest to więc idealny wybór, jeśli chcemy połączyć elegancję z wygodą. Przezroczystość całkowita lub częściowa jest synonimem elegancji w biznesie, dlatego właśnie na taki wariant decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorstw.

Ceny kart

Ceny takich kart ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju i ilości zamówienia. W sieci można znaleźć sporo firm zajmujących się produkcją takich właśnie kart na indywidualne zamówienie. Warto przed dokonaniem wyboru zapoznać się z zaletami takiego rozwiązania, o którym możemy coraz więcej przeczytać w sieci.

Tutaj zobaczysz przykładowe karty przeźroczyste.

Artykuł opracowano wspólnie z serwisem http://www.cardon.com.pl

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*