Kożuszki damskie w ekstremalnych warunkach pogodowych – co musisz wiedzieć?

pexels-photo-4947747

Pogoda jest nieprzewidywalna, więc nie zawsze wiadomo, czy będzie padać, czy nie. Sprawdzasz prognozę i widzisz, że są szanse na przypadkową mżawkę, ale w końcu natrafiasz na ulewę, gdy wysiadasz z metra. W takim przypadku, co zamierzasz zrobić? Rezygnowanie z ulubionego kożuszka przez całą jesień/zimę tylko dlatego, że boisz się, że zmoknie, nie jest rozwiązaniem. Najlepszą rzeczą dla Ciebie byłoby wiedzieć, jak dbać o swoje kurtki kożuszki damskie, jeśli zmokną. W końcu futra powstają z futer zwierzęcych, o których każdy wie, że poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.

Naturalnie odpychające wilgoć

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że kożuszki damskie są naturalnie odporne na wodę. Włosy zwierząt zawierają naturalne olejki, które zatrzymują wodę i pozwalają jej wyschnąć nawet podczas ulewy. Innymi słowy, przeciętny deszcz i burze śnieżne nie są groźne dla twoich kożuszków, więc możesz mieć pewność, że je nosisz i nie obawiasz się, że zniszczysz ich oryginalny wygląd i właściwości. Dopóki nie zostaną zanurzone w wodzie, nie zostanie wyrządzona im żadna krzywda.

Co musisz zrobić, jeśli twoje kożuszki damskie zmokną?

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez miłośników futer jest wrzucanie luksusowych ubrań do suszarki lub wieszanie ich na słońcu lub w pobliżu źródła ciepła, takiego jak piec lub termowentylator. To całkowicie błędne, ponieważ możesz zniszczyć swoje damskie kożuszki i nigdy ich nie odzyskać w takim stanie, w jakim być powinny. Jeśli Twoje cenne ubrania ulegną zamoczeniu, nie wystawiaj ich na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i trzymaj je z dala od bezpośrednich źródeł ciepła. Wszystko, co możesz zrobić, to powiesić je na wyściełanym wieszaku w dobrze wentylowanym miejscu, w którym może przepływać powietrze. W momencie, gdy są całkowicie wysuszone, można je jak zwykle przechowywać w ciemnej szafie, która:

• nie jest przeładowana,
• jest dobrze wentylowana.

Co możesz zrobić, jeśli twoje kożuszki damskie przesiąkną wodą?

Możesz nosić kożuszki damskie, gdy pada deszcz lub śnieg, ale nie jest dobrze pozwolić, aby wodą przesiąkły. W takim przypadku naszą rekomendacją jest zabranie ich do specjalisty, ponieważ mistrz futer – kuśnierz, zawsze będzie wiedział, jak Ci pomóc. W przypadku cięższych sytuacji skóra pod sierścią nasiąka wodą, więc niewiele można zrobić samemu. Nawet jeśli powiesisz płaszcz do wyschnięcia, zajęłoby zbyt dużo czasu, zanim wyschłoby na tyle, abyś mógł go ponownie nosić. Jednak profesjonalny kuśnierz będzie dysponował niezbędnymi narzędziami do dokładnego wysuszenia sierści.

Teraz, gdy wiesz, co musisz zrobić, gdy twoje futra przemokną, nadszedł czas, aby w tym sezonie znów zacząć nosić ulubione, luksusowe ubrania, które zawsze będą miały znaczenie w modzie, ale i pod względem praktycznym. Przekonaj się o tym wszystkim osobiście.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://andrzejkonopka.pl

Branże, które korzystają z rozwiązań typu Predictive dialer

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*