Zorganizuj bal karnawałowy dla dorosłych

005-timeseventcenter

W Polsce coraz bardziej popularne stają się bale karnawałowe. Kiedyś w tym czasie, bawiły się głównie dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych. Teraz, coraz częściej również dorośli szukają rozrywki w zimowe wieczory. Zorganizowanie wspaniałego balu nie musi być trudne!

Niestety, polski klimat nie sprzyja zorganizowaniu balu karnawałowego rodem z Rio de Janeiro. Możemy jednak świętować po swojemu. Wystarczy znaleźć odpowiedni lokal z obsługą i dobrą muzyką. Czego chcieć więcej?

      Sala balowa, w której wyprawisz imprezę karnawałową powinna być dostosowana do liczby gości. Zwróć uwagę na to, aby ustawione stoły nie przeszkadzały w swobodnym poruszaniu się i w tańcu. W końcu żaden bal nie może obejść się bez szaleństwa na parkiecie. Najlepiej jeśli wybrany lokal będzie posiadał osobno parkiet oraz część, w której można spokojnie odetchnąć posilić się i napić. Warto zwrócić uwagę również na sufit. Dobrze, gdy nie jest zbyt niski. Dzięki temu w pomieszczeniu nie zrobi się nagle gorąco, a taka przestrzeń otwiera dodatkowe możliwości w zakresie dekoracji i oświetlenia.

Jedną z najważniejszych części balu karnawałowego jest muzyka. Upewnij się, że sala we Wrocławiu, która wynajmiesz posiada scenę, na której może zagrać zespół lub dj. Ważne będzie również nagłośnienie. To powinno być jak najlepszej jakości. Nikt nie lubi bawić się przy rzeżących głośnikach.

Porozmawiaj z obsługą. Może się okazać, że pracownicy wybranego lokalu są w stanie zorganizować imprezę za Ciebie. Wtedy wystarczy, że podasz im swoje wytyczne. Będą pytać o preferowaną muzykę, menu, dekoracje, a nawet motyw przewodni balu. Bal karnawałowy może przecież być imprezą przebieraną. Warto dopasować wygląd sali do tematu zabawy.

Takie rozwiązanie oferuje Times Event Center. Oferujemy naszym klientom trzy lokale, o różnej wielkości. Możesz więc dopasować je do swoich potrzeb. Jeśli zechcesz zorganizować imprezę samodzielnie – nasi pracownicy nie będą Ci przeszkadzać. Jeśli natomiast wolisz, aby ktoś inny dopiął wszystko na ostatni guzik – służymy pomocą i radą. Zajmiemy się przygotowaniem sali tak, aby każdy poczuł klimat organizowanego balu. Sprowadzimy najlepszego dj-a lub zespół. Przygotujemy też odpowiednie menu, które zaspokoi potrzeby wszystkich uczestników imprezy. Jesteśmy w tym ekspertami. Na naszej stronie internetowej www.timeseventcenter.pl znajdziesz zdjęcia z wydarzeń, które do tej pory zorganizowaliśmy.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*