Tajemnice pięknowłosych Azjatek

006-kosmetykiorientu

Zastanawialiście się kiedyś w czym tkwi sekret piękna Azjatek? Kwintesencją ich piękna są zdrowe i zadbane włosy. Zawsze błyszczące. Nie jest to jednak podyktowane używaniem drogich kosmetyków propagowanych na bilbordach. Sekret Azjatek tkwi w naturze. Od dawien dawna czerpały z dobrodziejstw roślin przygotowując chociażby koloryzującą hennę i inne specyfiki, którymi płukały swoje włosy.

Współczesne kosmetyki można dostać na każdym kroku. Znacznie łatwiejszy jest również do kosmetyków naturalnych. Przykładem tego jest internetowy sklep z siedziba w Krakowie – KosmetykiOrientu.pl. To tutaj znajdziemy naturalne maski do włosów albo zaopatrzymy się w naturalne olejki do włosów. Najbardziej popularnym kosmetykiem w sklepie jest olejek stymulujący wzrost włosów.W jego skład wchodzą:

Olejek sezamowy

Olejek kokosowy

Olejek rycynowy

Olejek rozmarynowy

Olejek z kozieradki

Kamfora

Zioła aruwedyjskie

pobrane (13)Wszystkie olejki zostały skomponowane w odpowiednich proporcjach, co decyduje o skuteczności kosmetyku. Na tym oczywiście nie koniec. W sklepie znajdziemy całą gamę produktów, które przeniosą nas w orientalny świat. Począwszy od mydła, po szampon, olejek lub balsam do włosów, na naturalnej farbie skończywszy. Moc natury zawarta w kosmetykach pozwala nam czerpać z niekończącego się bogactwa minerałów, witamin oraz przeciwutleniaczy, które sprawiają, że nasze ciało i włosy wyglądają młodziej i zdrowo. Składniki oczyszczające ułatwiają zmywanie środków używanych do makijażu lub stylizacji, a ponadto pielęgnują i dbają, aby nasza skóra i włosy miały możliwość regeneracji i wzmacniania. Aromatyczne olejki pozwalają na aromaterapię, która łagodzi stany nerwowe i uspokaja nasz organizm. Nie ważne, czy zdecydujemy się na olejki do włosów czy naturalne mydełka, każdy z tych produktów pach obłędnie, a jego użycie urasta do rangi orientalnego rytuału.

Wiele z oferowanych przez sklep kosmetyków posiada certyfikaty, które świadczą o wysokiej jakości produktu, oraz zaświadczają, że kosmetyki nie były testowane na zwierzętach, pochodzą z ekologicznych upraw, a wszystkie substancje wchodzące w ich skład są pochodzenia roślinnego, które samoistnie podlegają biodegradacji. Na atrakcyjność oferty KosmetykiOrientu.pl wpływa nie tylko przystępna cena, ale również różnorodność produktów, które dedykowane są różnym ludziom z różnymi problemami pielęgnacyjnymi. Łatwa nawigacja pozwala szybko odnaleźć interesujący produkt i w zaledwie kilka minut dokonać zakupu. Mieszkańcy Krakowa mogą również zamówione kosmetyki pod adresem siedziby firmy, wyszczególnionym na stronie.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*