Zjazd trenerów MATRIK w lipcu

GRAFIKA 2 - Zjazd trenerów MATRIK w lipcu

Już po raz piętnasty Stowarzyszenie MATRIK ma przyjemność zaprosić na Zjazd Trenerów organizowany w ramach Małopolskiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK. Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Kompleks Beskid w Spytkowicach. Zapraszamy na cykl warsztatów dwuipółgodzinnych lub trzyipółgodzinnych, które zaplanowane są na aż trzy tury. Warsztaty są całkiem nowe, różne od tych, które były organizowane już w poprzednich edycjach Zjazdu. Do tego przewidziane są pełne emocji rozgrywki karciane lub planszowe, a sobotni wieczór uświetni impreza w lokalu Siwy Dym. W tym roku pojawiła się również nowa inicjatywa, którą jest Bieg Trenera.

Dokładnie informacje

XV Zjazd Trenerów w Spytkowicach odbędzie się tradycyjnie w terminie od siódmego do dziewiątego lipca. Wyjazd kierowany jest do członków Stowarzyszania MATRIK, Regionalnych Klubów Trenerów oraz osób związanych z tym środowiskiem. Ważne jest, aby każdy uczestnik miał już jakiś kontakt z klubami. Impreza rozpoczyna się oficjalnie o godzinie 17, jednak jej uczestnicy mogą zawitać do hotelu wcześniej – mogąc przy tym korzystać z jego udogodnień. Na tegoroczną edycję Zjazdu przewidzianych zostało aż 11 warsztatów.

Przykładowe tematy warsztatów

Warsztaty odbywać się będą w piątek od godziny 17.30 do 20.00, a także z podziałem na dwie tury w sobotę – przedpołudniowe spotkania oraz popołudniowe. Kryterium możliwości udziału w danym warsztacie jest kolejność zgłoszeń.

Dotychczas zaplanowane wystąpienia to tematy przeznaczone zarówno dla osób posiadających szeroką wiedzę w dziedzinie zawodu trenera, jak i tych dopiero początkujących. Warsztaty takie jak “Feedback czy feedforward. Rozwój w miejsce oceny” czy „Budowanie zaangażowania zespołu w czasie zmiany” pozwolą rzucić nowe spojrzenie na tematy, o których myśleliśmy, że wiemy wszystko. Ciekawie zapowiadają się także zajęcia pt. „Gadżety w procesie, czyli zarządzanie procesem grupowym przy pomocy gadżetów”, które wprowadzą nas w świat nowych rozwiązań w dotychczas standardowo traktowanych dziedzinach. Nie zabraknie także informacji na temat wizerunku, a pomoże w tym warsztat: „Jak zaprezentować się w mediach – przed kamerą”.

Ostatnim akcentem Zjazdu będzie spotkanie, podczas którego będzie można poznać wartość standardów stosowanych przez trenerów MATRIK i Certyfikatu trenera opartego na tych standardach.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*