Organizacja wycieczek szkolnych na Ukrainę: to się opłaca!

Kid_with_his_luggage_800x515_tcm542-558662

Masz biuro podróży i chciałbyś dodatkowo rozkręcić swój biznes? Mamy dla Ciebie dwie znakomite propozycje. Po pierwsze: kierunek Ukraina. Po drugie: wycieczki szkolne. Jak się okazuje wyjazdy na Ukrainę są dzisiaj niesamowicie w cenie, a z racji tego iż każda szkoła i każda klasa zwykle co roku szuka nowego, inspirującego pomysłu na wycieczkę szkolną – ta opcja może się naprawdę sprawdzić. Razem z kresy.com – wycieczki na Ukrainę mogą być jeszcze bardziej udane. Zobacz niżej, co zaoferować szkołom, by przekonać ich właśnie do wybrania Twojej ukraińskiej wycieczki!

Zaoferuj nauczycielom i ich uczniom unikalną i pogłębioną perspektywę na Ukrainę!

Zaproponuj zorganizowane wycieczki, które trwają od dwóch do pięciu godzin. Fajną opcją jest także, gdy grupy mogą również zarezerwować wycieczki bezpośrednio w profesjonalnie przygotowanych planach – są to specjalistyczne wycieczki dostępne są w szerokim zakresie tematycznym, np. o profilu osadzonym tym architekturze, nauce, literaturze czy sztuce.

W ramach takich wycieczek szkolnych możesz zaproponować nauczycielom

- informacje turystyczne o Lwowie i okolicach
– informacje o lokalnej kulturze, restauracjach i sklepach
– rezerwację miejsc noclegowych, gdzie do wyboru będą hotele, pensjonaty, domy wypoczynkowe,
prywatne pokoje i hostele
– organizowanie pieszych i rowerowych wycieczek po mieście
– korzystanie z przewodników turystycznych
– rezerwacja wycieczki w większym regionie Ukrainy Zachodniej
– rezerwacji biletów na koncerty i imprezy

Lwów – wycieczki klasowe

Możesz też zaproponować szkołom podróż grupową do Lwowa i Zachodniej Ukrainy, a w tym twoja agencja zajmie się kompleksowo takimi zagadnieniami, jak zakwaterowanie, programy standardowe i indywidualne, a także zwiedzanie i zwiedzanie z przewodnikami.

Wycieczki we Lwowie mogą przyjmować wiele wersji, w zależności od tego z jaką grupą wiekową i z jakim profilem szkoły będzie się miało do czynienia, w tym można odkrywać historyczny Lwów, wielokulturowy Lwów, a nawet wycieczki piesze po Lwowie i okolicach.

Zaproponuj tematyczne wycieczki po Ukrainie. Ciekawe propozycje dla szkół to:

- Boże Narodzenie we Lwowie
– wycieczka do Czerniowc, Kamyanet-Podilskyi i Khotyn
– weekend w Kijowie
– zwiedzanie Zakarpacia
– wycieczka do Chornobyla
– weekend we Lwowie i regionie

Nade wszystko dbaj o wysoką jakość usług, która koncentruje się na potrzebach gości, co pozwala na ciągłe doskonalenie swojej oferty. Pozwól nauczycielom na to, by mogli zapewniać ci sugestie dotyczące ulepszeń – fajnie jeśli będą mogli je przekazywać każdemu z pracowników. Wszystko po to, by zapewnić jak najlepsze wycieczki i zapewnić najwyższej jakości obsługę, a także wysoki poziom zadowolenia uczniów i nauczycieli. Dlatego po każdej ukraińskiej wycieczce zapytaj się czy byli zadowoleni z wyjazdu. Ukraińska wycieczka to niezapomniane przeżycie, jeśli wprowadzisz wyjazdu do tego kraju do swojej oferty na pewno skutecznie rozwiniesz swój biznes. Dlaczego więc nie spróbować? To naprawdę się opłaca!

1 odpowiedzi "Organizacja wycieczek szkolnych na Ukrainę: to się opłaca!"

  1. A korzystaliście kiedyś z portalu gdzie można zrealizować kupon zniżkowy Airbnb? Ciekawi mnie czy na Ukrainie są dostępne tego typu usługi. Chętnie bym się wybrał w tamte rejony.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*