W jaki sposób wliczyć leasing do kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa?

calculator-calculation-insurance-finance-53621

Potrzebujesz auta ale nie myślisz o jego zakupie? Nic nie szkodzi – posiadamy szeroką gamę ofert leasingowych, z których dopasujemy coś adekwatnego dla Ciebie. Niska wpłata własna, korzystne warunki – brzmi dobrze? – zapraszamy!

Używany samochód w leasing to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Wynika to przede wszystkim z wygody i komfortu takiego rozwiązania. Wiele osób zarówno prowadzących własną działalność, jak również jednostki prywatne nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez samochodu. Jest to ogromny przywilej wpływający w bezpośredni sposób na mobilność. Nie wszędzie jest możliwość dotarcia komunikacją miejską, która często narażona jest na opóźnienia czy też tłok. W takich przypadkach auto jest najbezpieczniejszą formą przemieszczania się. Odkąd na rynku pojawiła się opcja leasingu na samochód używany zainteresowani odbiorcy nie muszą się już martwić wysokim kosztem wykupu. Umowa leasingowa polega na użyczeniu auta od instytucji finansowej i nieograniczonym korzystaniu z niego. Na przestrzeni obowiązującego zobowiązania klient nie staje się właścicielem auta ale ma swobodę użytkowania go. Do największych zalet takiego rodzaju finansowania środka trwałego należy między innymi niska wpłata własna uzależniona bezpośrednio od wartości pojazdu, a także możliwości klienta, dogodny czas trwania umowy, a także niewielkie kryteria dotyczące przedstawianej dokumentacji. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, iż po zakończeniu trwania oferty, petent ma szansę wykupić produkt po niższej cenie.

Osoby chcące podjąć w zakresie leasingu samochodu osobowego używanego trafną decyzję powinny oprzeć się na umiejętnościach i wiedzy profesjonalistów. Samodzielny wybór może spowodować, że nie znajdzie się najkorzystniejszej propozycji. W tej dziedzinie ogromnym doświadczeniem charakteryzuje się firma CLS, Przedsiębiorstwo na przestrzeni lat zdobyło wiedzę i rozeznanie na temat najważniejszych potrzeb i oczekiwań odbiorców. W efekcie jest w stanie dobierać oferty satysfakcjonujące i zadowalające. Korzyścią korzystania z usług firmy jest fakt, iż posiada ona szerokie kontakty z innymi instytucjami, dzięki czemu ma możliwość negocjowania cen dla swoich odbiorców. Dla ułatwienia klientów CLS udostępnia wygodne narzędzie w postaci kalkulatora składki, dzięki któremu w przyjemny i szybki sposób można poznać przypisaną do siebie ratę leasingu.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*