Sala konferencyjna nad morzem – pomorskie

Sala konferencyjna nad morzem – pomorskie

Szukasz sal konferencyjnych do wynajęcia? Czy  będzie to wielkie spotkanie umysłów medycznych, świętowanie kolejnej rocznej sprzedaży czy specjalna konferencja dla reżyserów – połączona z przerwą w sercu miasta? Bez względu na rodzaj spotkania konferencyjnego, województwo pomorskie sprawi, że Twoje wydarzenie będzie czymś niezwykłym. Dlaczego pomorskieTrójmiasto jest miejscem spotkań światowych sieci biznesowych. Dlatego jest konsekwentnie oceniany jako jedno z najlepszych europejskich miast do prowadzenia działalności. Ma doskonałe zakwaterowania, udogodnienia i infrastrukturę dla każdego biznesmena. Sprawdź ofertę na http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ i przekonaj się sam.

Zamek Gniew
Adres:
ul. Zamkowa 3, Gniew
Numer kontaktowy:
58 535 25 37

Zamek Gniew jest miejscem o historycznej duszy, ubranym w zabytkowe gotyckie komnaty. Zlokalizowany jest w miejscowości Gniew, oddalonej około 80km od Gdańska.  W zamku znajduje się ogromne Centrum Konferencyjne, liczące 1000 m². Zaplecze konferencyjne oferuje 6 konferencyjnych.  Najwiiększa z nich zajmuje prawie połowę całego metrażu Centrum Konferencyjnego, przez co może pomieścić maksymalnnie nawet 400 osób. Wyposażenie sal to nowoczesny sprzęt audiowizualny, który zapewnia pełen komfort prezentacji. Co ciekawe, możliwe jest także umieszczenie w sali samochodu, w wypadku organizowania pokazu modeli nowych maszyn. Na terenie Zamku Gniew znajdują się także bardziej przytulne, kameralne pomieszczenia, mieszczące od 40 do 200 uczestników. Baza noclegowa składa się z 250 miejsc w różnych okolicznych placówkach, tj. w Pałacu Marysieńki,  Hotelu Rycerskim, i Zamku Królewskim. Restauracja oferuje dania kuchni włoskiej, a otoczenie zamku zapewnia atrakcję i odpoczynek po zakończeniu spotkania.

Hotel Admirał ****
Adres:
ul. Tobiasza 9, Gdańsk
Numer kontaktowy:
58 320 03 20

Położony przy brzegu Motławy oraz w ścisłym centrum Starego Miasta w Gdańsku Hotel Admirał**** może być najlepszą opcją na Twój sukces. Hotel posiada kompleksową ofertę konferencyjną wraz z wyposażeniem, na które składa się sprzęt najnowszej generacji: system zaciemnienia, ekran, rzutnik, flipchart. Zaplecze konferencyjne obiektu to jedna sala konferencyjna o pojemności 60 osób w ustawieniu teatralnym. Można zmieniać konfigurację sali, tym samym pomniejszając jej pojemność. Ponadto cały hotel utrzymany jest w marynistycznym, kameralnym stylu, tworzący klimatyczną morską atmosferę. Jedyna sala Hotelu Admirał przeznaczona jest na zdarzenia biznesowe dla maksymalnie 60 osób w układzie teatralnym. W ofercie biznesowej można także odnaleźć wachlarz opcji wśród przerw kawowych oraz organizacji cateringu. Personel hotelu zapewnia transport z wskazanego przez klienta miejsca, a także służy pomocą przy organizacji i przebiegu konferencji, czy szkolenia. Na bazę noclegową  obiektu składa się z 44 luksusowych pokoi. Na terenie hotelu można odnaleźć wiele rozrywek i atrakcji lub można skorzystać z dóbr i usług oferowanych przez miasto Gdańsk.

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*