Trendy w turystyce luksusowej według ekspertów z CARTER®

Wakacje na Zanzibarze Hotel White Sand Villas_800x600

Jakie są najnowsze trendy w turystyce premium?

Diana Carter, Prezes/założycielka biura CARTER®

Już od kilku lat zauważam wzrost zainteresowania coraz bardziej oryginalnymi propozycjami. Należą do nich: noclegi w luksusowych namiotach tzw. glamping, indywidualne podróże kulinarne, rejsy małymi statkami, wynajem willi oraz wyprawy z dala od tłumów. Pomału, ale systematycznie rośnie też grupa zwolenników podróży przyjaznych środowisku i pobyty w hotelach angażujących się w projekty społeczne. W związku z obecną sytuacją, czyli ogólnoświatową pandemią, ten trend jeszcze bardziej się pogłębia.

Kitesurfing na Zanzibarze w Hotelu White Sand_800x533

Podróże edukacyjne, na łonie przyrody i bardziej ekologiczne

Nie jest sztuką „odhaczyć” miejsce na mapie, warto wywieźć w sercu z każdego odwiedzonego jakąś jego cząstkę. Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie czy wypoczynek. To także edukacja, wzbogacanie wiedzy ale też swoista misja pomocy. Przecież dzięki temu, że zechcecie spędzić na safari kilka dni, wspomagacie bezpośrednio lokalne społeczności. Dajecie tam żyjącym ludziom pracę, czyli chleb, środki na edukację dzieci. To za Wasze m.in. pieniądze powstają drogi, świetlice, szpitale i szkoły. Poza tym każda lodge czy hotel, z którym współpracujemy w Afryce w krajach jak np.: Kenia czy Tanzania przekazuje część dochodu na rzecz lokalnych społeczności. Wiele dobrego dzieje się zatem dzięki Państwa podróżom.

 

Jakie są tendencje i zachowania konsumenckie w dobie koronawirusa?

W związku z sytuacją wywołaną przez COVID-19 największym trendem tego roku stał się to wypoczynek z dala od cywilizacji, wakacje na niewielkich wyspach, wczasy na południu Europy, wycieczki na Islandię, rezerwacje butikowych hoteli i wynajem domów i rezydencji z pełną obsługą sprzątania, gotowania i concierge i czarter jachtów.

Pośród osób, które pragną wypoczywać na rajskich plażach i wykażą negatywny test PCR lub zaświadczenie o szczepieniu największą popularnością cieszą się tropikalne i luksusowe  Malediwy  .To bardzo bezpieczny kierunek, wszystkie luksusowe hotele posiadają międzynarodowe certyfikaty czystości oraz spełniają najwyższe z możliwych standardy higieny.

Afryka także otwiera swe granice. Można już lecieć do RPA, Kenii, Tanzanii oraz na pachnący cynamonem i wanilią Zanzibar. Zatem jeśli kochają Państwo dziką przyrodę, zwierzęta, naturę i bezkresne sawanny to gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty wycieczek na safari w Parku Krugera, Serengeti i w Masai Mara.

Dlaczego warto rezerwować z biurem CARTER®?

Podróże mają przede wszystkim kojarzyć się nam z czymś przyjemnym i niewymagającym dodatkowej pracy. Ogólny trend rezerwowania przez popularne portale rezerwacyjne w Internecie jest na pewno nieodwracalny. O ile jednak takie rozwiązanie sprawdza się często przy rezerwacji weekendowej, last minute lub hotelu, w którym już gościliśmy, to w przypadku wakacji na najwyższym poziomie nadal brak tym portalom ważnego elementu, czyli „osobistej obsługi”. My staramy się dla Państwa o dodatkowe upgrade’y, gratisowe posiłki bądź transfery limuzyną. Negocjujemy stawki poza kontraktami i codziennie udowadniamy Wam, że rezerwacja na własną rękę lub przez wymienione portale może nie być najwygodniejszym ani najtańszym rozwiązaniem.Za nasz serwis, doradztwo i obsługę o każdej porze dnia nie muszą Państwo dodatkowo dopłacać.

kenia_393x600

Polska firma- światowa jakość produktów i obsługi Klienta

Rezerwując wakacje za pośrednictwem polskiego biura, wspomagacie Państwo krajowe firmy. CARTER®  to rodzinna firma godna zaufania, ze 100% polskim kapitałem, działająca na rynku od 2003 roku. Zatrudniając rodaków, dokładamy swoją cegiełkę do budowania lepszej kondycji gospodarki naszego kraju. Kupując krajowe produkty i korzystając z usług polskich firm, wspomagacie Państwo gospodarkę i tworzycie wzrost PKB. Nie musimy od razu zostawać antyglobalistami, ale czy rzeczywiście trzeba świadomie zasilać portfele zachodnich koncernów? Może następnym razem pomyślimy dwa razy, zanim kupimy jakiś zagraniczny produkt czy zarezerwujemy wakacje.

Biuro luksusowych podróży CARTER® oferuje Państwu unikalną propozycję wybranych miejsc i hoteli na świecie, gdzie możecie liczyć na liczne bonusy.

Afrykańskie safari – inspiracje: https://carter.eu/kierunki/afryka/kenia

Kontakt i rezerwacja: tel: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246,  travel@carter.eu

Biuro ul. Hoża 50/23 w Warszawie

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/
 

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*