Kurs na wózki widłowe – Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach

machine-3184176_640

Szkolenia na wózki widłowe to jeden z najczęściej odbywanych kursów w Centrum Zawodowym w Krapkowicach. Wynika to z zapotrzebowania na operatorów tego pojazdu na rynku pracy. W naszym centrum szkolenia świadczymy kompleksowe usługi szkoleniowe, adresowane do branży przemysłowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm szukających miejsca, aby podnieść kwalifikacje swoich pracowników.  Wybierając nasze usługi, masz gwarancję kompleksowego przygotowania do egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Pozwoli Ci to zdobyć niezbędne uprawnienia, dzięki którym wzmocnisz swoją pozycję na rynku pracy niezależnie od tego czy jesteś już zatrudniony.

Szkolenia UDT – szansa na wyższe kwalifikacje

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kurs wózki widłowe. Prowadzimy szkolenia obsługi wielu urządzeń transportu bliskiego pozwalających na uzyskanie ogólnopolskich uprawnień. Nasza kadra posiada szerokie uprawnienia do prowadzenia kursów kończących się państwowym egzaminem. W ciekawy a przede wszystkim skuteczny sposób przekażą całą swoją wiedzę kursantowi. Dzięki ćwiczeniom praktycznym obsługa danego urządzenia transportu bliskiego nie będzie stanowiła większego wyzwania dla uczestnika. Pozwoli to wieloletnie doświadczenie naszych szkoleniowców, którzy wiele lat spędzili, sami operując podobnymi maszynami.

Dla kogo są Szkolenia UDT?

Na nasze szkolenia UDT może się zgłosić każdy, kto ma ukończone 18 lat, a chciałby zdobyć umiejętności, które pomogą mu w ścieżce zawodowej. Zapraszamy również do kontaktu przedsiębiorców, którzy chcieliby zorganizować kurs swoim pracownikom. Przygotowujemy ofertę, dostosowaną do oczekiwań i możliwości danego przedsiębiorstwa, która nie wpłynie znacząco na funkcjonowanie firmy. Przed przystąpieniem do serii szkoleń, z których może skorzystać wiele osób, postaramy się wybrać odpowiednią formę szkolenia i ustalić korzystny grafik. Miejsce odbywania się kursu również ustalamy z klientem, jeżeli istnieje taka możliwość, jesteśmy przygotowani na prowadzenie działań na terenie zakładu, nie ingerując w realizację własnych zleceń i projektów. 

Zapraszamy do Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i do sprawdzenia dokładnej oferty na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi formami szkoleń, odbywającymi się stacjonarnie lub zdalnie. Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe  już dziś – CSZ.

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*