Designerska armatura wannowa

home-3593729_640

Baterie wannowe mogą być nie tylko użytkowym przedmiotem, który zapewni dostęp do bieżącej wody, a również samodzielnym elementem wystroju łazienki. Decydując się na zakup armatury łazienkowej, nie musimy zaopatrzyć się w produkt, który kłóci się z naszymi upodobaniami pod względem estetyki. Aktualnie rynek oferuje szeroki wybór ekskluzywnych armatur, dzięki którym każda łazienka nabierze charakteru i elegancji. Ponadto wystrój zgodny z naszymi oczekiwaniami i gustami z pewnością zbawiennie wpłynie na nasze samopoczucie.

Baterie stojące czy ścienne?

Jedną z najważniejszych kwestii w trakcie wyboru jest sposób montażu baterii. Wanna z szerokim rantem idealnie współgra z armaturą stojącą. Konkretne modele można znaleźć w ofercie sklepu: https://omstore.pl/collections/baterie-wannowe. Nowoczesne łazienki często są wyposażone w produkty właśnie tego typu. Potrafią podkreślić zarówno surowy, jak i elegancki wystrój pomieszczenia. Poza tym takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne, pozwala uniknąć potencjalnego rozchlapywanie się wody poza zabudowę. Przy podjęciu takiego wyboru warto zwrócić uwagę na łatwość sterowania i dostosowanie wysokości w taki sposób, by umożliwić wygodne użytkowanie. W przypadku niskich wanien, szczególnie tych zabudowanych i ulokowanych w rogu łazienki, warto wybrać baterię ścienną. Pozostałą przestrzeń można sprytnie zagospodarować – drobną ozdobą lub kosmetykami.

Jak wybrać odpowiednie baterie wannowe?

Szeroka gama produktów pozwoli każdemu wybrać idealny produkt. Dostępne są modele, które błyszczą, podczas gdy inne mogą być matowe lub wykończone kolorową powłoką. Poszczególne modele różnią się również kształtem, dostępne są baterie zaokrąglone lub o mocnych geometrycznych kształtach. We wnętrzach o oryginalnym wystroju sprawdzą się tylko pozornie, bardzo odważne czarne baterię stojące. Mimo niecodziennego wyglądu potrafią idealnie wkomponować się w klimat całej łazienki. Stylowym rozwiązaniem będzie również bateria wodospadowa z wyjmowanym prysznicem. Oryginalny design i szerokie możliwości wyboru koloru i wykończenia sprawią, że będzie to element, który można wykorzystać w kreowaniu przestrzeni łazienkowych. Minimalistów i przywiązanych do tradycji zadowolą klasyczne baterie wannowe w kolorze jasnego chromu, to pewniak i ponadczasowe rozwiązanie. Wygląd jest rzeczą istotną, ale oprócz tych aspektów nie możemy zapomnieć o jakości, najlepiej zdecydować się na solidny produkt renomowanej marki, wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*