Jakie szkolenia z medycyny estetycznej w Polsce są najlepsze?

20210505111708_g30ee02a5b801030ce9f8785a031249ae2bd5b411fe957c8d59c8dd07c627d6505dd435aed475a316d6f45e285fc42cd6519c2db1081db5fbb5d5fb53e72ad2db_1280.jpg (1)

Medycyna estetyczna to dziedzina, która zyskuje coraz większe zainteresowanie nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Kult piękna jest istotnym elementem codziennego życia, dbałość o wygląd stała się rutyną. Ładna powierzchowność jest drogą do pewności siebie, samoakceptacji i zwiększenia zdolności interpersonalnych. Niestety, nie każdy defekt może być zniwelowany wyłącznie ciężką pracą lub specyfikami z drogerii. W takich sytuacjach ratunkiem staje się właśnie medycyna estetyczna. Jednak odpowiednio wykonany zabieg lub operacja wymaga zaangażowania wykwalifikowanego lekarza.

  1. Gdzie można wziąć udział w szkoleniu z medycyny estetycznej?
  2. Jak wyglądają szkolenia?

Zastanówmy się zatem, czy w Polsce można przejść szkolenie z medycyny estetycznej na wysokim poziomie.

Gdzie można wziąć udział w szkoleniu z medycyny estetycznej?

Szkolenia tego typu przeprowadzane są przez firmę OLLIE. Szkolenia te są dedykowane lekarzom – nie na przykład osobą z branży stricte kosmetycznej. OLLIE swoje warsztaty prowadzi w Warszawie. To właśnie Centrum Szkoleniowe OLLIE dysponuje największą w Polsce ofertą kursów i szkoleń, dlatego warto szczególnie zwrócić uwagę właśnie na tę placówkę.

Jak wyglądają szkolenia?

Szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy w Centrum Szkoleniowym OLLIE w około siedemdziesięciu pięciu procentach składają się z warsztatów. Jest to niezwykle istotne – samodzielne wykonywanie zabiegów pod nadzorem doświadczonych lekarzy pozwala na kompleksowe przyswojenie wiedzy. Ponadto w zakres szkolenia wchodzi część demonstracyjna, prowadzana przez lekarza-wykładowcę, a także moduł marketingowy – czyli informacje na temat marketingu medycyny estetycznej, oraz wykład teoretyczny. Ów wykład pozwala na uporządkowanie wiedzy i powtórzenie informacji związanych z anatomią i nie tylko. Szkolenie w OLLIE kończy się uzyskaniem przez uczestnika certyfikatu i jest odnotowane w rejestrze szkoleń dla lekarzy. Otrzymuje się za nie także punkty edukacyjne. Co istotne, szkolenia prowadzone w OLLIE są całkowicie niezależne i nie związane z jakimikolwiek firmami farmaceutycznymi. Niewielkie grupki, doświadczona kadra wykładowców i duża ilość ćwiczeń praktycznych to gwarancja skuteczności szkoleń, prowadzonych w Centrum Szkoleniowym OLLIE.

Medycyna estetyczna jest coraz bardziej istotna i potrzebne jest grono wykwalifikowanych lekarzy-specjalistów. Szkolenia w Centrum Szkoleniowym OLLIE pozwalają na uzyskanie umiejętności i wiedzy, pozwalających na samodzielne wykonywanie zabiegów. Z tego powodu warto uzyskać nowe kwalifikacje i przyjrzeć się ofercie, proponowanej przez OLLIE.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*