Kreator Dom – sprzedaż mieszkań przyspieszyła w okresie wakacyjnym

Zielonki Residence Warszawa ZachodniaZielonki Residence Warszawa Zachodnia

Stołeczny deweloper Kreator Dom Invest sprzedał ponad osiemdziesiąt ze 162 lokali zaprojektowanych w ramach inwestycji Zielonki Residence w Zielonkach-Parceli w gminie Stare Babice. Ukończenie inwestycji z terminem oddania do użytkowania planowane jest na III kwartał 2021 roku.

Inwestycja położona u zbiegu ulic Białej Góry i Warszawskiej zlokalizowana jest przy samej Puszczy Kampinoskiej – jednej z zielonych wizytówek województwa mazowieckiego – będąc zacisznym azylem doskonale skomunikowanym z miastem (zaledwie 3 km od Warszawy). Osiedle wyróżnia niska, trzypiętrowa zabudowa, wykorzystanie naturalnych surowców na elewacji i w częściach wspólnych, elementy małej architektury, a także nowoczesny i elegancki projekt renomowanej pracowni architektonicznej Beczak & Beczak. Do dyspozycji lokatorów jest jednokondygnacyjny garaż podziemny oraz komórki lokatorskie w garażu i na piętrach.

Deweloper proponuje Klientom przestronne lokale dwu-, trzy-, oraz cztero-pokojowe, o metrażu wynoszącym od 39 do 120 m2. W sprzedaży są także mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 25 do 79 m2.  Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 6 900 złotych. Co więcej, do połowy sierpnia oferowane są rabaty od 4 000 do 60 000 złotych.

Mansardowe dachy nadają inwestycji rodzinny, ale i nowoczesny charakter. Realizując projekt staraliśmy się zwracać uwagę na to, by lokale spełniały wymagania klientów i wpisywały się w aktualne trendy towarzyszące zakupowi mieszkania. – mówi Klaudia Siarkiewicz, Prezes Kreator Dom Invest.

W najbliższej okolicy kameralnego osiedla znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, zapewniająca przyszłym mieszkańcom dostęp m.in. do sklepów, przedszkola, szkoły, żłobka czy przychodni.

Więcej informacji na temat osiedla można znaleźć na stronie internetowej www.kreatordom.pl

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*