Smycze, długopisy, ulotki – co jeszcze przyciągnie klienta na targach do Twojego stoiska?

iphone-513495_640

Targi to impreza, do której każdy właściciel firmy powinien odpowiednio się przygotować. Chociażby ze względu na to, że udział w targach wiąże się z kosztami. Poza tym targi to impreza, która pozwala zaprezentować firmę oraz jej działalność, a także nawiązać nowe znajomości z klientami oraz partnerami biznesowymi. Aby udział w targach branżowych przyniósł pożądane efekty, musisz dobrać odpowiednie gadżety reklamowe.

Smycze, długopisy i ulotki, czyli najpopularniejsze materiały reklamowe

Udział w targach branżowych bez materiałów reklamowych to strata czasu i pieniędzy. Sam ustny przekaz nie wystarczy, by zachęcić klientów do zapoznania z działalnością firmy, jej produktami czy usługami. Potrzebne są także materiały reklamowe, które będą zawierać najważniejsze informacje. Dlatego wśród Twojego podstawowego wyposażenia powinny znaleźć się ulotki oraz broszury informacyjne. Bardzo często firmy inwestują również w smycze i długopisy z logo firmy. Jeśli chciałbyś wybić się spośród konkurencji i sprawić, by inne stoiska (polecamy Star Event) Ci pozazdrościły, pomyśl o wykorzystaniu bardziej oryginalnych i kreatywnych gadżetów. Zastanawiasz się, co może przyciągnąć uwagę klientów? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji!

Flagi reklamowe

Jednym z najciekawszych rozwiązań są flagi reklamowe – im większa, tym lepsze efekty wizualne. Taką flagę bez większych trudności możesz umieścić przy swoim stoisku. Niezależnie od tego, czy będzie postawiona na powietrzu, czy też w zadaszonym pomieszczeniu przyciągnie uwagę swoimi gabarytami, ciekawym kształtem oraz kolorowym napisem. Co więcej, taki przekaz o wiele łatwiej i skuteczniej zostanie zapamiętany niż ulotki. Flagi reklamowe można także umieszczać w pomieszczeniach, są lekkie, więc bez problemu możesz zmieniać ich ustawienie nawet w czasie targów.

Torby bawełniane

Bycie eco jest teraz w modzie. Dlatego wiele osób sięga po rozwiązania, które nie szkodzą środowisku. Inwestycja w torby bawełniane może zapunktować na Twoją korzyść. Przede wszystkim torby bawełniane są wielokrotnego użytku, więc osoby, które je otrzymają z pewnością pewnie je nosić regularnie i przy okazji reklamować logo firmy. Dzięki temu nie tylko zyskasz przychylność w oczach osób, które otrzymały darmową torbę, ale także wzbudzisz zainteresowanie osób, które również chciałyby wejść w ich posiadanie. To sprawi, że zaczną poszukiwać informacji o marce i tym samym Twoja popularność będzie rosła.

Opaski na rękę

Kolejnym hitem są opaski na rękę, głównie silikonowe. Rozdawane są na różnego typu eventach, w tym na przykład na wejściach do klubu. Ludzie chętnie je noszą, ponieważ w ten sposób dają do zrozumienia innym, że wzięli udział w ważnym wydarzeniu. Takie opaski można również specjalnie przygotować na targi branżowe. Możesz zamówić różne wzory z logo swojej firmy, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, by każdy mógł odejść z opaską w swoich ulubionych barwach. To zagwarantuje, że wszyscy, którzy otrzymali opaski, będą je nosić.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*