Różne rodzaje fartuchów do wyboru – rozejrzyj się po opcjach!

Przechwytywanie

W branży hotelarskiej i gastronomicznej jest tak wiele różnych rodzajów fartuchów do wyboru, że często trudno jest zrozumieć, co się wybrać. Niniejszy przewodnik po zakupach fartuchów omawia wiele rodzajów fartuchów dla personelu – nie zapominając również o tych w innych zawodach noszących fartuchy.

Wybieraj z naszej ogromnej kolekcji fartuchów, w tym standardowych fartuchów rzeźniczych, fartuchów bistro i wielu innych tradycyjnych stylów cateringowych. Nie tylko znajdziesz szeroki wybór modeli fartuchów w różnych kolorach, ale wszystkie fartuchy są oferowane w przystępnych cenach, aby pomóc Ci również kontrolować budżet.

Zalety używania komercyjnych fartuchów jakości

Kiedy prowadzisz firmę spożywczą lub pracujesz w przemyśle lub opiece mieszkaniowej, fartuch domowy po prostu nie wystarczy. Nadaj priorytet zdrowiu i bezpieczeństwu Twoich klientów i współpracowników już dziś dzięki fartuchom handlowym.

Praktyka sanitarna – noszenie fartucha pomaga również zmniejszyć zanieczyszczenie krzyżowe między surowymi składnikami a gotowaną żywnością, poprawiając praktyki sanitarne w profesjonalnej kuchni. W opiece na skalę mieszkaniową i przemysłową fartuchy pozwalają wykonywać swoją pracę z zachowaniem ostrożności i ochrony przed zarazkami.

Oszczędzaj i wydawaj – wszechstronne fartuchy unisex są odpowiednie dla każdego. Zjednocz cały zespół i zapewnij pełne wykorzystanie jednolitego budżetu.

Poręczny szczegół – długie, regulowane sznurki w talii zapewniają lepsze dopasowanie i dają serwerom miejsce do powieszenia ściereczek do herbaty, gdy są w podróży. Odnosi się to również do regulowanych fartuchów ze sprzączką na szyję. Kieszenie na fartuchy umożliwiają przechowywanie wszystkich ważnych niezbędnych rzeczy do pracy, takich jak artykuły papiernicze.

Niezwykła zdolność przyciągania wzroku

Używanie odpowiedniego fartucha może pomóc określić styl Twojej marki. Fartuch gastronomiczny w tym stylu dodają elegancji, a fartuchy jeansowe zachęcają do swobodnej atmosfery. Dodaj wyjątkowy akcent do swoich mundurów i spraw, aby Twoja marka była jeszcze bardziej niezapomniana dzięki usłudze szybkiego haftowania fartuchów. Wybierz z kolekcji profesjonalnych lub dekoracyjnych krojów pisma, które pasują do charakteru Twojej marki – wtedy uzyskasz najlepszy efekt, dopasowany do całości.

Wytrzymałe i po prostu zaprojektowane pod kątem funkcjonalności – oferują połączenie przystępnej ceny i atrakcyjności. Fartuchy cateringowe są wykonane z trwałej polibawełny, dzięki czemu będziesz wyglądać reprezentacyjnie. Wszywane antysplątaniowe opaski do fartuchów są używane w większości białych fartuchów, aby pomóc użytkownikom w szybkim przejściu z odzieży rekreacyjnej na odzież roboczą.

Oprócz trwałych fartuchów z polibawełny – możesz znaleźć również w pełni podszyte wodoodporne fartuchy z nylonu, które idealnie nadają się do użytku na tyłach restauracji. To ma znaczenie i jest dobrym wyborem. Zaprojektowana z myślą o różnorodności – taka linia fartuchów idealnie nawiązuje do tradycyjnego wyglądu gastronomicznego.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*