Online interakcje ze znajomymi – wspólne oglądanie filmów!

Przechwytywanie

Dawno, dawno temu globalna blokada, której nikt się tak naprawdę nie spodziewał, uderzyła w świat. Od tego czasu dystans społeczny był tematem rozmów w całym mieście, od Twittera po Facebook. Uważamy jednak, że sam termin jest błędny. Chodzi o to, że kwarantanna tak naprawdę nie pozbawia nas możliwości nawiązania kontaktu — a jest ich mnóstwo.

Możesz zaplanować Happy Hours na Google Meet, wchodzić w interakcję z całą swoją bazą obserwujących w jednym strumieniu na Instagramie, a nawet rozmawiać ze swoim ulubionym kolegą na Discord — tak jak robiłeś to w biurze. Zasadniczo więc globalny lockdown nie dotyczy dystansu społecznego. Chodzi o fizyczny dystans. Niesamowitą rzeczą jest to, że istnieje wirtualny substytut prawie wszystkich rodzajów „fizycznej” rozrywki, w tym możliwość wspólnego spędzania wieczorów filmowych. Jeśli masz ochotę na kino, to https://gdzieonline.pl/ i wszystkie znajdujące się tam filmy online są dla Ciebie.

Jak oglądać filmy z przyjaciółmi online?

Po zamknięciu kin prawdopodobnie przegapiłeś ostatnio kilka długo oczekiwanych premier filmowych. Streamowanie wideo razem z bliskimi (tyloma bliskimi, ilu chcesz) z pewnością może to nadrobić. Wirtualne wieczory filmowe trwają już od jakiegoś czasu. Dopiero teraz stały się legalną rozrywką towarzyską.

Więc jak to działa? Teoretycznie solidna funkcja udostępniania ekranu – taka jak ta, którą ma Discord – może pozwolić dużej grupie osób na wspólne oglądanie filmów. Ostatnio pojawiło się również wiele dedykowanych narzędzi. Oto kilka doskonałych usług, z których możesz korzystać do wspólnego oglądania filmów. Większość z nich jest bezpłatna lub dostępna w ramach członkostwa w usłudze przesyłania strumieniowego. Więc lepiej zacznij zamawiać popcorn od razu!

Netflix i opcje wspólnego oglądania online

Jeśli szczególnie interesują Cię serialowe perełki Netflixa, zdobądź Netflix Party. Jest to rozszerzenie Chrome, które umożliwia członkom Netflix synchronizację i oglądanie filmów w jakości HD, a także interakcję ze sobą na wspólnym czacie na żywo. Usługa została opracowana w 2015 roku przez byłego inżyniera Airbnb i nie jest własnością Netflix. Chociaż często rodzi to pytanie o prywatność danych, zalecamy zapoznanie się z ich Polityką prywatności. Dokument ten zawiera wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, w jaki Netflix Party traktuje Twoje dane.

Usługa działa jako bezpłatne rozszerzenie Chrome, co oznacza, że ​​może z niej korzystać każdy, kto posiada aktywną subskrypcję Netflix. Netflix Party jest dostępny tylko w przeglądarkach Chrome na komputerach stacjonarnych lub laptopach — ale możesz z łatwością przenieść swoje filmy na dowolny duży ekran za pomocą aplikacji takiej jak JustStream. Nie ma ograniczeń co do liczby osób, które mogą jednocześnie oglądać Netflix: po prostu rozpocznij transmisję strumieniową, wygeneruj link do udostępniania i wyślij go każdemu, kogo chcesz zaprosić.

Oczywiście nie jest to jedyna opcja na wspólne oglądanie filmów, ale z całą pewnością najbardziej popularna.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*