Przeprowadzka firmy – porady, informacje, koszt Warszawa?

packet-5503969_640

Przeprowadzka firmy do nowego biura wraz z całym zapleczem to naprawdę niemałe wyzwanie oraz ogrom pracy. Całe przedsięwzięcie musi być zorganizowane bardzo sprawnie, zgodnie z wyznaczonym terminem. W przeciwnym razie firma mogłaby się narazić na przestoje w pracy, co spowodowałoby niemałe straty. Właśnie dlatego warto wybierać sprawdzone firmy przeprowadzkowe! Jak przygotować się do przeprowadzki Warszawa firmy? Jeżeli zdecydujesz się już na skorzystanie ze wsparcia profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, ale w jej zakresie nie ma usług pakowania, musisz poznać kilka kroków, o których należy pamiętać. Każdy pracownik powinien opróżnić biurka oraz szuflady nie tylko z notatników oraz dokumentów, ale również rzeczy osobistych.

Należy z dokładnością zabezpieczyć meble – tak, aby szuflady w trakcie transportu nie wysunęły się. Na rogach mebli warto umieścić zabezpieczenia, które wykonywane są z kartonu lub styropianu. Aby firma zajmująca się przeprowadzką wykonała swoją pracę szybciej, biurowe meble muszą być jak najbardziej skompresowane. Można to zrobić np. poprzez ich złożenie. Wszystkie sprzęty elektroniczne muszą być dokładnie zabezpieczone. Najlepszym rozwiązanie byłoby schowanie ich do pudeł oraz otulenie folią bąbelkową i warstwą styropianu. W roli “amortyzatora” i zabezpieczenia sprawdzą się także kartony, stare dokumenty lub gazety. Wszystkie pudła oraz kartony, w których znajdują się akcesoria oraz meble biurowe należy dokładnie opisać – pomoże to pracownikom firmy przeprowadzkowej rozpoznać, z jakim przedmiotem mają do czynienia, a co więcej – rozpakowywanie w nowym miejscu stanie się łatwiejsze. Pamiętajmy o formalnościach Zmieniając siedzibę firmy należy pamiętać o zgłoszeniu tego faktu do CEIDS za pomocą edycji wniosku. Jest to bardzo łatwe, a przeprowadzić możemy to za pomocą Internetu. Równie istotną kwestią jest zmiana danych w Google Maps, na portalach społecznościowych, a także stronie internetowej.

Należy pamiętać, że zmiany jakie chcemy wprowadzić w Google Maps nie są tak łatwe jak na portalach społecznościowych. Chodzi tu głównie o długi czas oczekiwania – Google musi bowiem zweryfikować nowy adres. Ile kosztuje przeprowadzka firmy w Warszawie? Tak jak w przypadku wielu innych usług, tak również w kontekście usług przeprowadzkowych nie można jednoznacznie określić ich konkretnej ceny. Wszystko zależy od wielu czynników, m.in. liczby oraz gabarytów transportowanych mebli i akcesoriów biurowych, liczby kursów do wykonania, czy odległości pomiędzy miejscem, z którego firma wyprowadza się a nowym biurem. Wszystko to wpływa na czas pracy firmy. Średni koszt w Warszawie takich usług wynosi 70 zł za godzinę.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*