Profesjonalna agencja pracy dla Twojej firmy

20200902111118_pexels-photo-70292.jpeg

Korzystanie z usług agencji pracy stało się w ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne. Firmy tego typu mają za zadanie pośredniczyć w procesach rekrutacji i zatrudnienia pracowników do różnego rodzaju przedsiębiorstw. Agencja pracy AB OVO Solutions oferuje rozwiązania, które pomogą w usprawnieniu tego procesu i pozyskaniu osób o wymaganych przez pracodawcę kwalifikacjach. Dzięki bogatej ofercie i szerokim pakiecie usług dodatkowych współpraca przebiega pomyślnie, a każda ze stron jest usatysfakcjonowana.

Leasing pracowników

Leasing pracowników to wciąż dość świeża i mało znana w Polsce forma zatrudnienia. Wypożyczenie gotowej obsady świetnie sprawdza się zwłaszcza w okresach urlopowych i świątecznych, umożliwiając kontynuowanie prac bez żadnych opóźnień. Leasing pracowniczy daje także możliwość wykonywania dodatkowych zleceń bez konieczności dzielenia obowiązków pomiędzy zatrudnioną w firmie kadrę.

Dla pracodawców wypożyczenie załogi ma same plusy. Przede wszystkim oszczędzają oni mnóstwo czasu i pieniędzy, które musieliby poświęcić, by znaleźć właściwą na dane stanowisko osobę. Dzięki leasingowi pracowników właściciel firmy nie musi zatrudniać na stałe dużej ilości ludzi, co również przekłada się na zysk. Pełną odpowiedzialność za zespół ponosi podmiot, u którego osoby wypożyczane są zatrudnione – w tym przypadku agencja pracy AB OVO Solutions.

Outsourcing pracowniczy

Z outsourcingu usług korzysta duża część polskich przedsiębiorców.  Zlecenie podmiotowi zewnętrznemu wykonania części obowiązków odciąża zespół i pozwala skupić się na dużo istotniejszych kwestiach. Znalezienie dobrego outsourcera to jednak nie lada wyzwanie, zwłaszcza w branżach związanych z produkcją i nowoczesnymi technologiami.

W AB OVO Solutions staramy się wyjść naprzeciw naszym partnerom biznesowym. Oferujemy realizację usług ściśle związanych z branżą transportową, m.in. kompletowanie dostaw, rozładunek oraz załadunek, sortowanie oraz pakowanie przesyłek. Chętnie podejmiemy się również wykonania nieskomplikowanych prac fizycznych oraz manualnych. Do realizacji zlecenia zatrudniamy wyłącznie osoby sprawdzone i polecane, a nad realizacją zadania czuwają nasi koordynatorzy.

Pracownicy z Ukrainy

Zatrudnianie pracowników zza wschodniej granicy to rozwiązanie, które umożliwia płynny rozwój firmy i szybkie pozyskanie nowej, wykwalifikowanej kadry. Dzięki uproszczonym procedurom legalizacji pobytu oraz dużej motywacji do pracy obywatele Ukrainy stali się dla polskich przedsiębiorców niesłychanie cennym nabytkiem. Znalezienie kandydatów zgodnych z oczekiwaniami pracodawców jest o wiele łatwiejsze za wschodnią granicą, niezależnie od poziomu wymaganych kwalifikacji.

W AB OVO Solutions koncentrujemy się na tym, aby każdy z naszych partnerów biznesowych był zadowolony z naszych usług. Oprócz pozyskiwania i pomocy w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy oferujemy obsługę na każdym etapie wykonywania zlecenia. Załatwiamy sprawy kadrowo-płacowe, organizujemy transport i zakwaterowanie oraz bierzemy na siebie odpowiedzialność za przebieg procesu zatrudnienia.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*