Hotele posiadające sale konferencyjne na ponad 500 osób w Krakowie i Wrocławiu

glowne - tekst 1

Konferencje firmowe są obecnie wpisane w plan wydarzeń, nawet najmniejszych przedsiębiorstw. Dawno już zauważono, że tego typu spotkania, wyjazdy i wspólne szkolenia, konsolidują pracowników i mają pozytywny wpływ na wydajność i zaangażowanie uczestników. Odchodzą powoli w niepamięć obowiązkowe spotkania w dusznej Sali, gdzie kierownik działu odczytywał z kartki wybrane zagadnienia, a znudzeni pracownicy wyczekiwali przerwy. Doskonalenie technik marketingowych i szkoleniowych, pozwoliły stworzyć zupełnie nowy wymiar dzisiejszych konferencji, nastawionych na jak najlepszy odbiór.

Dzisiejsze wydarzenia firmowe, to prawdziwe święto, wyczekiwane zarówno przez organizatorów jak i uczestników. Każdy pracownik mniej więcej wie, czego może się spodziewać i jest to swego rodzaju nagroda, lub często połączenie szkolenia z wypoczynkiem. Najczęściej takie spotkania rozbite są na kilka dni, a organizatorzy wyszukują oryginalnego i atrakcyjnego miejsca na przeprowadzenie audytu czy konferencji. Mając świadomość spędzenia kilku dni w innym środowisku, często w innym mieście, warto zadbać o czas wolny uczestników, który pozwoli im wypocząć i łatwiej podejmować nowe wyzwania.

Wybór Sali jest równie istotny, co decyzja odnośnie regionu, czy miejscowości, gdzie będzie przeprowadzane spotkanie. Jak wcześniej wspomniano nowoczesna konferencja wykorzystuje różne techniki przekazu informacji. Są to prezentacje multimedialne, krótkie filmy, dźwięk, obraz, światło i inne podobne zabiegi, które można przeprowadzić jedynie przy użyciu nowoczesnego sprzętu audiowizualnego i informatycznego. Dlatego warto zorientować się czy oferowana sala posiada dostęp do urządzeń, które pozwolą na wykorzystanie tego typu form przekazu. Większość współczesnych, nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych wyposażona jest w rzutniki, ekrany, dostęp do Internetu, klimatyzację i bezprzewodowe systemy nagłośnienia, ale warto zorientować się wcześniej czy konkretnie interesująca nas sala posiada takie udogodnienia.

Doskonałym miejscem zapewniającym zarówno duży wybór miejsc noclegowych i sal wielofunkcyjnych, jest niewątpliwie Kraków. Lokalizacja jest atrakcyjna zarówno biznesowo, jak również turystycznie i rekreacyjnie. Metropolia może zaoferować wiele różnorodnych ofert i łatwo jest organizatorowi wybrać coś szczególnie interesującego. Organizując konferencję w Krakowie, wystarczy przejrzeć oferty http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/, gdzie można w łatwy sposób porównać wiele ciekawych lokalizacji. Kiedy już wiadomo „gdzie”, wystarczy dopasować nasze wymagania do konkretnych sal konferencyjnych, czy miejsc noclegowych. Kiedy znamy konkretną liczbę uczestników zadanie wydaje się jeszcze łatwiejsze. Po wybraniu miasta, pada drugie pytanie.

w tresci 1 - tekst 1

Co robić w Krakowie? Może być to śmieszne pytanie dla turysty, ale podróż służbowa związane jest z nieco innymi regułami. Trzeba tak zorganizować czas uczestników, żeby jednocześnie zaplanować pewne punkty dnia, a jednocześnie dać uczestnikom kongresowym trochę swobody. Kraków potrafi zając turystom nawet całe tygodnie, dlatego można zaproponować wręcz niezbędne punkty programu zwiedzania miasta. Pierwszy na myśl przychodzi Wawel i Zamek Królewski. Wizyta na Wawelu jest praktycznie nieodzownym elementem wizyty w Krakowie. Liczne muzea, wspaniałe wnętrza. Komnaty monarchów, malarstwo, militaria i wspaniałe punkty widokowe – można praktycznie spędzić cały dzień w jednym miejscu.
Krakowski Rynek z Sukiennicami, XII wieczna historia, Kościół Mariacki wieża Ratusza, to wręcz wizytówka miasta, miejsca rozpoznawalne prawie przez każdego turystę. Muzeum poświęcone historii miasta i samego Rynku, a przede wszystkim liczne kafejki i restauracje, gdzie można przy kawie obserwować tętniący życiem plac pełen zwiedzających. Kazimierz i Planty są chyba ulubionymi miejscami spacerowymi zarówno mieszkańców Krakowa jak i przybywających do miasta gości. Kazimierz bogaty jest zarówno w wiele atrakcyjnych zabytkowych budowli, kościołów i synagog, ale również w liczne puby z lokalnymi trunkami. Planty, to wspaniałą propozycja dla szukających wyciszenia podczas spacerów malowniczymi alejkami tego wspaniałego parku.
Jeżeli jednak Kraków już był gospodarzem wydarzeń firmowych, to może atrakcyjną lokalizacją okaże się Wrocław. Europejska Stolica Kultury z 2016 roku, cały czas przyciąga gości nie tylko z naszego kraju. Stolica Dolnego Śląska jest ulubionym miejscem biznesu i przedsiębiorczości, można tu spotkać przedstawicieli światowych firm, dlatego Wrocław wydaje się doskonałym miejscem organizacji każdego wydarzenia firmowego.
Konferencje we Wrocławiu mają wieloletnią tradycję, miasto jest doskonale przygotowane do przyjęcia przedstawicieli firm i świata biznesu. Bogata baza noclegowa, wiele atrakcji turystycznych, kulturalnych i rozrywkowych są atutami miasta. Wybierając Wrocław do organizacji konferencji mamy do wyboru liczne lokalizacje: http://www.wroclaw.salekonferencyjne.pl/, duża konkurencja przyczyniła się do powstania naprawdę ciekawych propozycji, z których można w łatwy sposób wybrać najbardziej nam odpowiadającą.

w tresci 2 - tekst 1

Zwiedzanie Wrocławia, to również kilkudniowa oferta intensywnie spędzonych chwil. Podobnie jak w Krakowie, można tygodniami odkrywać zupełnie nowe oblicza miasta. Można jednak wybrać kilka podstawowych lokacji, które wypada koniecznie odwiedzić przy okazji pobytu w mieście. Ostrów Tumski to niegdysiejsza wyspa na Odrze i zarazem najstarsza część Wrocławia. Zabytkowa architektura i wspaniały klimat dawnych wieków, to nie jedyne ciekawostki. Najsłynniejszy wśród zakochanych jest Most Tumski, gdzie pary zawieszają kłódki symbolizujące ich wieczną miłość. Planując wizytę we Wrocławiu trzeba koniecznie znaleźć czas na wyprawę do Panoramy Racławickiej, największego Polskiego obrazu przestrzennego i spacer po Wrocławskim Rynku z zachwycającą architekturą, doskonałymi restauracjami i odwiedzić lokalnych wytwórców rzemieślniczych browarów. Na gości czeka również słynne Wrocławskie ZOO z Afrykarium, z tunelem widokowym.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*