Portal MMO zapewnia świetną rozrywkę – poznaj ranking gier online

top_games_by_111mindfreak-d4bognf

Nie ma żadnego obiektywnego wymiernika dla gier, ponieważ bardzo wiele ich aspektów sprowadza się wyłącznie do kwestii gustu. Naturalnie, ludzie lubią różne rzeczy, na inne aspekty zwracają uwagę w odmiennym stopniu. Dla niektórych liczy się przede wszystkim społeczność, jaka dane MMO otacza, innych interesuje mechanika rozgrywki i wszystkie niuanse z nią związane, znajdą się też tacy, dla których największą rolę gra oprawa audiowizualna, lubią cieszyć oczy ładnymi teksturami i dobrze skomponowanymi dźwiękami towarzyszącymi rozgrywce. Nie powinno się więc osądzać czyiś preferencji, ponieważ i twoje ulubione motywy mogą wydać się komuś dziwaczne.

Jak zatem uzyskać informacje?

Jest możliwa jednak pewna ogólna ocena, ponieważ istnieje pewien uniwersalny wskaźnik jakości gry. Są rzeczy, które mogą być niezaprzeczalnie lepsze bądź gorsze, jak na przykład ilość mikrotransakcji, balans pomiędzy poszczególnymi profesjami, optymalizacja. Portal MMO przy pomocy recenzentów i graczy utworzył bardzo funkcjonalny ranking gier multiplayer, którym zawsze można posłużyć się w celu porównania konkretnych produkcji i skonfrontowaniu swojej własnej opinii na ich temat z innymi użytkownikami (zobacz tutaj: http://www.portalmmo.pl/rankingi). Jeśli masz swoją ulubioną grę, to możesz śmiało podzielić się swoimi uwagami na jej temat. Można również zasugerować się wysokimi pozycjami w rankingu, kiedy chce się spróbować gry w jakiś inny tytuł. Nie jest warto samemu przegrzebywać się przez tony nijakich gierek, kiedy prawdziwe arcydzieła, uznane zarówno przez casualowych graczy jak i weteranów gatunku, są niezwykle łatwe do odszukania na Portalu MMO.

W celu maksymalnego ułatwienia podczas oceny partykularnych produkcji podzielono je na różne kategorie, tak więc jeśli zainteresowany jesteś wyłącznie konkretnym podgatunkiem, wystarczy spojrzeć na jedną z oddzielnych drabinek. To oczywiste, że niektóre gry są bardzo trudne do porównania, gdyż prezentują całkowicie odmienne cechy. Ciężko jest odnieść się do czegokolwiek, gdy zestawia się grę wyścigową z grą karcianą, dlatego, poza ogólną popularnością, nie ma wskaźników, które pozwalałyby na prawidłowe zanalizowanie ich. Na szczęście produkcji rywalizujących ze sobą w tej samej niszy nigdy nie brak, a dyskusje na ich temat są jak najbardziej mile widziane, o ile obie strony są dla siebie uprzejme i zachowują zasady kultury przy wymienianiu swoich poglądów.

Rywalizujące tytuły

Istnieją tytuły które rywalizują z sobą niemal od samego ich wydania, inne to przykłady nowych produkcji, które próbują zdetronizować dawno uznane klasyki. Portal MMO to świetne miejsce, aby takie spory rozstrzygnąć i ustalić, która strona więcej sobą reprezentuje. Często te bardziej popularne gry docierają do szerszej rzeszy fanów dzięki dobrze zorganizowanemu marketingowi oraz przystępnemu modelowi rozgrywki, zostawiając w tyle bardziej ambitne, trudniejsze do opanowania tytuły. Dobrze jest zatem na bieżąco śledzić i oceniać różne gry, a nie tylko te, z którymi ma się styczność od dłuższego czasu, być może czeka gdzieś na nas produkcja, która okaże się wiele lepsza od naszych dotychczasowych faworytów.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*