Pomysł na karierę – usługi prac wysokościowych

RoofClean1024-1024x681

Pomysłów na karierę zawodową jest mnóstwo. Praktycznie „Ile głów, tyle pomysłów”. Większość z takich zamiarów często pozostaje w sferze wyobraźni. Jednak są takie, które sukcesywnie realizowane, mają nadzieję na pozytywną realizację. Co zrobić, aby nasz pomysł był nie tylko w fazie wyobraźni, ale został zrealizowany w rzeczywistym świecie i jeszcze dał nam zarobić? Wystarczy jedynie mieć pomysł „realny”, oraz jak najbardziej możliwy w realizacji.

Kolejnym warunkiem jest to, że musimy lubić naszą pracę, aby ta dała nam satysfakcję, pieniądze i rozwój zawodowy. Przykład? Proszę bardzo: Kucharz nie znoszący gotować, nigdy nie rozwinie swojej kariery, choćby doskonale znał swój fach.

W każdym zawodzie potrzebna jest odrobina pasji

Przypuśćmy, że uwielbiamy się wspinać. Niestety,za hobby nikt na mnie zapłaci. Jednak gdyby te hobby przenieść na pole zawodowe – to, już tak. Jeszcze, jeśli będziemy wykonywać swój zawód z pasją, zyski mogą płynąc szerokim strumieniem. Każdy klient preferuje dobrze wykonaną usługę. Robota „dla oka” nie ma prawa bytu na rynku pracy. Ale – jeśli lubimy to co zamierzamy robić, wtedy każdy klient nas poleci, ponieważ praca będzie wykonana i na czas i fachowo.

Przy „zacięciu” wspinaczkowym, możemy pomyśleć o otworzeniu firmy, zajmującej się pracami na wysokościach. Takich prac jest mnóstwo. M.in. może to być czyszczenie dachów z mchu, czy też np. impregnacja dachówki, lub nawet czyszczenie dachów z rdzy. Jak wiadomo, dachy są takim miejscem, gdzie rzadko ktoś się zapuszcza. Szczególnie w miastach – dachy mogą być strome, czy niedostępne dla zwykłego użytkownika.

dźwigi LublinMoże na nie wchodzić jedynie kominiarz, ale to też tylko w określonych miejscach (najczęściej przy kominie). Tak więc, każdy dach w mieście staje się miejscem niedostępnym nie tylko dla ludzkiego oka (np. właściciela), ale także dla wyżej wspomnianego właściciela, który zechciałby na niego wejść i sprawdzić, czy aby nie dzieje się z nim coś niedobrego. Bo, np. okazało się, że sufit jest mokry, lub brzydki i niebezpieczny grzyb siada w kątach pokoi. I tak, np. w mieście Łódź, czy Kraków, lub Warszawa (czy jakimkolwiek innym) możemy zaproponować (jako firma wysokościowa) tanie mycie dachów takiemu właścicielowi.

Przy okazji sprawdzimy, co też powoduje zawilgocenie pokoi naszego klienta. Łódź jest miastem o dużym stężeniu różnego rodzaju elementów w powietrzu, powodujących korozję dachów. Dlatego, należy co jakiś czas taki dach choćby przeglądać. Gdyby się okazało, że dach jest po prostu bardzo brudny, zawsze można zaproponować skuteczne mycie dachów klientowi, który może posiadać kilka innych budynków w mieście, lub poza jego granicami.

Prace wysokościowe

Firma wykonująca usługi na tzw. „wysokościach”, zatrudnia najczęściej osoby, które nie mogą mieć lęku wysokości, lub innych tego typu niedomagań. Bierze ona odpowiedzialność za zdrowie i życie swoich pracowników, dlatego ważne jest, aby firmę ubezpieczyć od nieszczęśliwych wypadków już na samym początku.

Artykuł opracowano z firma wykonującą usługi którymi są impregnacja i czyszczenie dachów – Łódź.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*