Angielski przez Skype z native speakerem

skype-language-exchange

Nie jest niczym zaskakującym, że najlepiej uczy się języka, używając go. Wyjątkiem nie jest język angielski. Pomimo tego, że jest on wszechobecny, stykamy się z nim każdego dnia, niekoniecznie wiemy jak wymawiać konkretne zwroty czy nazwy. Dlatego szkoły takie jak Effectiva oferują nowoczesny sposób nauczania przez Skype, dzięki któremu można obyć się z językiem w naturalnej jego formie. Jakie inne zalety posiada angielki przez Skype z native speakerem?

Rozmowa najlepszym sposobem na naukę

Poza samym osłuchaniem się z językiem równie ważne jest używanie go. Nauka samych słówek i gramatyki nie prowadzi do niczego dobrego, jeśli nie są one używane w praktyce. Bardzo często to, co przekazują nam podręczniki, nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wiele słów i zwrotów może nie być powszechnie używanych, poza tym, trudno nauczyć się brzmienia słów i ich wymawiania, jeśli z nimi nie obcujemy. Zdarza się też tak, że nasze wyobrażenie na temat tego, jak dane słowo się wypowiada, może nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości. I przez to w sytuacji, kiedy stykamy się z osoba mówiącą po angielsku, nie jesteśmy w stanie się zrozumieć. Native speaker to osoba, która posługuje się angielskim dokładnie w taki sposób jak osoby mówiące w tym języku od urodzenia. Pomaga to w nauce żywego języka, który przecież wciąż się troszkę zmienia.

Poznaj ofertę na angielski przez skype w szkole Effectiva.

Angielski przez Skype — pokonanie strachu

Osoby, które dopiero zaczynają się uczyć języka, często czują strach i wstyd przed rozmawianiem w tym właśnie języku. Boją się, że zostaną wyśmiani. Dlatego dla wielu nauka przez Skype, czyli bez bezpośredniego kontaktu z nauczycielem jest komfortowym rozwiązaniem. Ponadto przez Skype można się uczyć z dowolnego miejsca na ziemi w tym z własnego domu, co także sprzyja komfortowi i sprawia, że czujemy się bardziej bezpiecznie, luźno i możemy bez obaw rozmawiać. Ponadto zajęcia takie odbywają się z reguły wyłącznie jeden na jeden, co także sprawia, że dużo łatwiej się przełamać.

Nauka języka przez Skype z native speakerem przynosi wymierne korzyści oraz sprawia, że dużo łatwiej przyswaja się nowe słowa i szybciej łapie się trudna sztukę konwersacji. Effectiva to szkoła, której szeregi zasila wielu specjalistów i lektorów, którzy w łatwy i przyjemny sposób pomogą w ogarnięciu nowości.


Zobacz również Szkoły Językowe Bielsko

1 odpowiedzi "Angielski przez Skype z native speakerem"

  1. Znajomość języków daje wiele możliwości. Ja też się uczyłam i teraz mogę dodatkowo zarobić. A taka dodatkowa kasa to zawsze się przyda. Jednak aby dobrze się nauczyć, wiadomo – nie ma nic za darmo, a jeśli jest, to się zazwyczaj do niczego nie nadaje. Najlepiej zapłacić i uczyć się profesjonalnie. A pieniądze na kurs Imprumut online to żaden problem i warto skorzystać z pomocy – dla własnej przyszłości :)

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*