Pokój dla gości w pracy – czy warto w niego inwestować?

Natureland-in-Singapore

Prowadzisz firmę i często masz spotkania z gośćmi spoza terenu? Zapraszając ich pewnie liczysz się z obowiązkiem zagwarantowania im wygodnego miejsca do spania, a co za tym idzie, ponosisz też koszty? Nie musisz płacić wysokich stawek za hotele, bo wiele firm, które działają podobnie do Ciebie, decyduje się na tańsze i sprawdzone rozwiązanie w takich sytuacjach.

Co zrobić, by nie fundować gościom drogich hoteli?

Jeżeli Twoją bolączką są wciąż piętrzące się faktury z pobliskich hoteli za noclegi Twoich firmowych gości, to najlepszym rozwiązaniem będzie w tej sytuacji stworzenie na terenie Twojego zakładu pokoju dla nich. Nie musi być to oczywiście zaraz królewski apartament, ale te minimum komfortu musisz swoim gościom zapewnić bez wątpienia. Bardzo istotnymi kwestiami przy tworzeniu takiego miejsca są: całodobowy dostęp do pokoju, jego ochrona lub przynajmniej monitoring i dbanie o czystość. Twoi goście powinni bowiem czuć się tutaj zarówno wygodnie, jak i też bezpiecznie. W pokoju, bądź też w jego pobliżu powinna znajdować się łazienka i toaleta, to warunek konieczny.

Jak wyposażyć pokój firmowy dla gości?

Wiadomą rzeczą jest, iż każdy gość, który pokonuje do Ciebie daleką trasę, chce w końcu odpocząć. Dlatego też w takim pokoju niezbędnym sprzętem staje się wygodne łóżko z dobrym materacem. Łóżko powinno być dość duże, gdyż nigdy nie wiesz, jacy goście mogą Cię odwiedzić. Musisz przewidzieć, że któryś z nich może mieć na przykład ponad 2 m wzrostu lub powyżej 150 kg wagi. Powinieneś też rozważyć, by wstawić do tego pokoju 2 Łóżka piętrowe młodzieżowe senso24.pl, gdyż może przyjechać do Ciebie przykładowo dwóch gości i wówczas przy jednym łóżku będziesz miał problem z rozlokowaniem swoich gości. Jeżeli chodzi o wybór materaca, to najlepsze są materace termoelastyczne, ich najważniejszą cechą jest brak sprężystości, przez co dostosowują się one do kształtu ciała na skutek nacisku, jak również pod wpływem temperatury. Użytkownicy chwalą sobie także materace multipocket, czyli materace sprężynowe kieszeniowe o zwiększonej ilości sprężyn. Ponoć poprzez dużą ilość sprężyn są niezwykle wygodne, co oczywiście ma wpływ na jakoś snu.

Co jeszcze do pokoju dla gości Twojej firmy?

Materac PasodobleW pokoju warto także postawić stół i krzesła, by goście mogli w spokoju sobie posiedzieć, zainstalować jakąś kuchenkę i zlew oraz mikrofalówkę i czajnik elektryczny (nie muszą wówczas martwić się o brak jedzenia, nie zapomnij o akcesoriach kuchennych), szafę na rzeczy gości (każdy przecież zabiera ze sobą chociażby podręczny bagaż z rzeczami na zmianę), lustro (niezwykle ważny dodatek dla Pań) oraz telewizor (pojedynczy gość nie będzie się wówczas nudził). Miłym gestem z Twojej strony będzie też mała lodówka a w niej kilka butelek świeżej wody. Warto też zawiesić na ścianie wieszak na okrycia wierzchnie.

Pamiętaj, że decydując się na takie rozwiązanie wiele zaoszczędzisz, ale też musisz sobie zdawać sprawę z tego, że o taki pokój trzeba dbać bezustannie, bo jego wygląd świadczy także o Tobie i Twojej firmie, a nic tak nie buduje partnerskiej współpracy między firmami jak ich pozytywny wizerunek.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*