PSC, czyli nowość na rynku płatności. Odkryj, czym jest PaySafeCard i jak ją stosować

PSC
PSC, czyli PaySafeCard to nowy, światowy lider na rynku metod płatności online typu pre-paid. PaySafeCard umożliwia klientom płacenie online równie łatwo i bezpiecznie, jak przy użyciu gotówki. Dodatkowo PSC, czyli paysafecard to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na prywatności i bezpieczeństwie, które chcą mieć wgląd w swoje wydatki lub nie posiadają rachunku bankowego lub karty kredytowej.

Coraz więcej osób wykorzystuje PSC jako pomysł na prezent dla najbliższych. Zamiast tradycyjnej gotówki oferuje im możliwość łatwego dokonania zakupów online. A to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla każdego!

Co to jest paysafecard?

PaySafeCard (w skrócie PSC) to przedpłacona karta płatnicza w formie specjalnego, 16-znakowego kodu. Pozwala bezpiecznie płacić online, nawet bez konta bankowego. A ponieważ jest opłacana z góry, nie ma niespodziewanych rachunków ani miesięcznych umów.

Istnieją dwa rodzaje PaySafeCard:

  • Paysafecard classic/ PIN. To najprostszy typ płatności paysafecard – działa po prostu, od reki! Najpierw kupujesz kod paysafecard za określoną wartość, a następnie używasz go do płacenia na tysiącach partnerskich stron internetowych korzystających z tego rodzaju płatności paysafecard. Wszystko odbywa się bez dodatkowych opłat i kłopotów. Kiedy płacisz kodem paysafecard, nie musisz przy kasie podawać dodatkowych danych osobowych ani informacji rozliczeniowych. To pomaga chronić Twoje dane osobowe.
  • Paysafecard Mastercard. To druga metoda płatności PSC, czyli paysafecard Mastercard. Jest fizyczną przedpłaconą kartą kredytową, która w Polsce nie jest jeszcze popularnym rozwiązaniem. To dobra opcja, jeśli szukasz przedpłaconej karty kredytowej do użytku zarówno w trybie offline, jak i online. Lub, jeśli planujesz robić zakupy w witrynie, która (jeszcze) nie jest partnerem paysafecard. Należy pamiętać, że karta paysafecard Mastercard pobiera roczną opłatę. Istnieje również niewielka opłata za doładowanie, wypłaty z bankomatów i płatności w walutach obcych.
    Kartę paysafecard Mastercard można łatwo zamówić online. Wszystko, co musisz zrobić, to najpierw utworzyć konto My paysafecard . Doładowanie karty paysafecard Mastercard jest również łatwe – wystarczy kupić kod paysafecard online .

Jak korzystać z kart PSC?

Płatności online za pomocą paysafecard są łatwe. Korzystanie z PSC jest bardzo intuicyjne. Jeśli płacisz na partnerskiej stronie internetowej paysafecard, po prostu wybierz paysafecard jako metodę płatności podczas realizacji transakcji. Następnie musisz podać 16-cyfrowy kod paysafecard. I tylko tyle wystarczy, by móc cieszyć się ze 100 proc. bezpiecznej metody płatności w Internecie.

Jednak, aby z niej skorzystać (lub podarować PSC na prezent) – musisz znaleźć punkt sprzedaży kart PaySafeCard w swojej okolicy lub przez Internet. Następnie doładowujesz kartę o kwotę w wysokości 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 złotych. Gotowe!

Gdzie mogę zapłacić stosując płatność PSC, czyli paysafecard?

Ciekawi Cię, które strony internetowe akceptują metodę płatności paysafecard? W Polsce firm, które honorują metodę płatności PSC jest naprawdę sporo! Oprócz platform z grami (jak Steam czy Google Play), portali społecznościowych czy firm bukmacherskich, możesz skorzystać z metody PSC także w m.in. MediaExpert, sieci sklepów Real, inMedio, Empik, 1 minute, Kolporter, Pepco, sklepach Żabka i Ruch oraz na Poczcie Polskiej.

Dodatkowo z PSC jako metody płatności skorzystasz też w wielu innych sklepach, serwisach i platformach internetowych. Możesz z pomocą PaySafeCard dokonać płatności PayPal, Uplay, opłacić konto na Netfliksie lub Spotify, Rolbox, Origin, Fortnite czy zakupić gry na PlayStation4 Online.

Jeśli korzystasz z karty paysafecard Mastercard, możesz płacić w dowolnym miejscu online, w którym akceptowana jest metoda płatności Mastercard – w tym na Amazon, Zalando i Alibaba.

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*