Planujesz gadżety do nowej kampanii? Postaw na powerbanki reklamowe!

kariera rokka

W związku z tym, iż w dzisiejszych czasach większość osób posiada smartfon, tablet, laptop lub wszystkie powyższe urządzenia, przenośne ładowarki – tzw. „power banki” – szybko stały się poszukiwanymi gadżetami technicznymi. Ten gorący dodatek techniczny ma wiele odsłon, a wśród nich i Twoja firma jest w stanie znaleźć tą, która będzie stanowić ważny element kolejnej planowanej kampanii reklamowej.

Pewnie, że każdy klient może sobie samodzielnie zakupić taki powerbank – w cenie detalicznej. Ale czy nie lepiej byłoby być kimś w rodzaju wybawienia dla swoich klientów – dając im oszczędność i korzyść za jednym zamachem dzięki spersonalizowanej przenośnej ładowarce, którą będzie zamówiony przez Ciebie w cenie hurtowej i z dołączonym logo powerbank?! Wygraweruj swoje logo na powerbanku i będą myśleć o Twojej marce za każdym razem, gdy podłączą swoje urządzenie do baterii awaryjnej. A wszystko to, począwszy od grawerowania laserowego po jeden kolorowy wydruk na ekranie i kolorowy design, to naprawdę różne sposoby wyraźnego dostosowania logo do całej kampanii i strategii reklamowej. Te opcje są zasadniczo nieograniczone!

Oto niektóre z ulubionych funkcji przenośnych ładowarek – od podstawowych po bardziej zaawansowane technicznie pośród których możesz szukać coś odpowiedniego dla siebie i swojej firmy. Więcej inspiracji znajdziesz tutaj: power-banki.eu.

Różne funkcje i cechy popularnych power banków

Możesz oczywiście postawić na klasyczny power bank – który zdaje się być najpopularniejszy wśród użytkowników. Dzięki temu produktowi klient może naładować smartfon w 100% (dzięki akumulatorowi 2200 mAh) – co zapewnia około do 8 dodatkowych godzin rozmów. Jest to idealna bateria do torebki lub walizki, a ten gadżet jest równocześnie niezawodny dla kogoś, kto podróżuje lub przebywa z dala od gniazdka elektrycznego przez większość dnia…. Twój Klient?

Inną ciekawą opcją, którą możesz wykorzystać w swoich planach marketingowych jest przenośna ładowarka z dwoma portami – dla jeszcze bardziej wymagających klientów.

Jeśli szukasz dla swoich klientów naprawdę wyjątkowych baterii awaryjnych na smartfony i tablety, warto polecić taką ładowarkę z dwoma portami i akumulatorem 7800 mAh. mAh (godzina miliamperów) co jest miarą decydującą o tym, ile energii utrzyma bateria. Taki power bank łatwością radzi sobie z ładowaniem smartfona i tabletu do pełnej baterii, a także posiada 2 wyznaczone porty, aby umożliwić odpowiednie wzmacniacze do urządzenia. Jest to modelem ulubionym wielu osób – taka właśnie przenośna ładowarka z dwoma portami, tym bardziej jeśli posiada cyfrowy wskaźnik naładowania baterii, a dla Ciebie dodatkowym atutem byłoby to, gdyby udało Ci się znaleźć model z laserowym podkreśleniem firmowego logo, bo to uczyniłoby ten powerbank jeszcze bardziej luksusową opcją, pięknie podkreślając status nowoczesnej (Twojej?) firmy. Jeśli dodatkowo podoba Ci się pomysł posiadania jednego powerbanka, który może ładować dwa smartfony naraz – już wiesz, co na kolejnych targach podarować swoim klientom.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*