Organizacja transportu na wycieczkę grupową – autobus czy mini bus?

driver-978232_960_720

Kolejna wycieczka grupowa już wkrótce. Czy wiesz, jak bezpiecznie i na czas doprowadzić wszystkich do i z miejsca docelowego?

Niektórzy organizatorzy imprez organizują przejazdy lub rezerwują bilety lotnicze na transport swojej grupy, ale te opcje jeszcze bardziej ułatwiają członkom grupy spóźnienie się, zgubienie, utratę bagażu i inne.

Te opcje nie gwarantują również, że Twoja grupa będzie podróżować razem, co całkowicie przeczy celowi wycieczki grupowej.

Najlepszym sposobem, aby grupy mogły bezpiecznie i efektywnie podróżować razem, jest wynajem autokarów Kraków, szczególnie w rozległych miastach, takich jak przykład. Aby pomóc Ci łatwo wynająć autobus dla Twojej grupy, przygotowaliśmy poniżej pełny przewodnik po wynajmie na przewóz osób kraków.

Co to jest wynajem autobusów kraków?

Autobus czarterowy, zwany także autokarem, jest pojazdem zarezerwowanym do prywatnego użytku grupy, organizacji lub firmy. Zamiast podróżować wyznaczoną trasą autobusową, wynajmij autobus czarterowy, aby zabrać grupę bezpośrednio do miejsca docelowego.

Jak wygląda autobus tego rodzaju?

Na zewnątrz zobaczysz duże, panoramiczne okna czarteru autobusu, które pozwalają na naturalne oświetlenie w ciągu dnia. Pod oknami otwierają się drzwi, odsłaniając schowki na bagaż i sprzęt. Często logo firmy autobusowej jest umieszczane z boku takiego autobusu.

Przechodząc przez drzwi czarterowego autobusu, zobaczysz przed sobą siedzenie kierowcy i rzędy wyściełanych siedzeń dla pasażerów w pozostałej części autokaru. Większość pełnowymiarowych autobusów ma także łazienkę na samym końcu pojazdu. Pojemniki nad siedzeniami nad siedzeniami zapewniają bezpieczeństwo na drodze podczas jazdy.

Kto decyduje się na wynajem autokarów kraków?

Drużyny sportowe, firmy, organizacje i więcej wynajmują autobusy czarterowe, aby przewozić swoje grupy do i z miejsc docelowych na ich trasach.

Ile miejsc ma autobus czarterowy?

Autobusy czarterowe są dostępne w różnych rozmiarach i różnią się pojemnością miejsc. Typowy autobus będzie miał około 56 miejsc, w zależności od producenta i modelu, ale może mieć od 36 do 60 miejsc.

W przypadku bardziej kompaktowego pojazdu rozważ wynajęcie minibusa, który zwykle może pomieścić mniej niż 35 pasażerów. Idealnie nadają się do przemieszczania się grup po mieście na wesela, festiwale, wycieczki i wiele innych.

Jaka jest różnica między autobusem czarterowym, a minibusem?

Chociaż standardowe autobusy czarterowe, minibusy, są zlecane przez firmę czarterową i są obsługiwane przez profesjonalnego kierowcę, różnią się one pojemnością miejsc siedzących i typowymi zastosowaniami.

Najpopularniejsze wypożyczalnie autobusów oferują zarówno pełnowymiarowy autobus czarterowy i minibus. Jak wspomniano powyżej, minibus jest najlepszy dla grup liczących 35 pasażerów lub mniej, a autobusy czarterowe są najlepsze dla grup liczących 36 pasażerów lub więcej. Ze względu na swoją wielkość standardowy autobus czarterowy często oferuje więcej udogodnień, takich jak toaleta i dodatkowe miejsce na bagaż.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*