Sklep BHP – odzież robocza i odzież ochronna

8de6021327e07f3d3bc621956cb8c4c7

Wykonywanie obowiązków na niektórych stanowiskach pracy wiąże się z koniecznością noszenia odzieży roboczej lub ubrań ochronnych. Takie odzienie to nie tylko ochrona własnej garderoby przed zniszczeniem, ale także konieczność, jeśli chodzi o zachowanie zdrowia przy wykonywaniu pracy.

W odzież roboczą dostosowaną do warunków pracy musi zaopatrzyć pracowników pracodawca. Podobnie jest z ubraniami BHP, czyli ochronnymi. Taka odzież to konieczność – w szczególnych warunkach pracy używanie odzieży ochronnej określają przepisy BHP. Dziś  zakupienie takich ubrań nie jest szczególnym problemem. Hurtownia BHP to szeroka oferta, w skład której wchodzą nie tylko ubrania, ale i odpowiednie akcesoria.

Ubrania robocze a ubrania ochronne – różnica

Artykuły BHP, wśród których znajduje się tego rodzaju odzież i akcesoria, zazwyczaj są dostępne w takich miejscach jak sklep internetowy BHP. Jednak między tymi dwoma rodzajami ubrań przeznaczonych do pracy istnieją dość znaczące różnice. Na przykład buty robocze, rękawice robocze czy spodnie robocze głównie mają za zadanie chronić prywatną odzież pracownika przed zabrudzeniem czy zniszczeniem i to jest główny powód, dla którego ją zastępują. Natomiast ubrania ochronne ze sklepu BHP przede wszystkim muszą mieć odpowiednie atesty dopuszczające używanie ich w określonych warunkach. Przeważnie taka odzież jest zrobiona z odpornych – na przykład na działanie różnych substancji czy bardzo wysokich lub niskich temperatur – materiałów. To także akcesoria, które zapewniają ochronę dróg oddechowych (maski z filtrami), słuchu (nauszniki ochronne) czy oczu (gogle ochronne). Jak więc łatwo się domyślić, ubrania ochronne mają zabezpieczyć pracownika przed uszkodzeniami ciała i narażeniem na szwank jego zdrowia.

Internetowy sklep BHP – szeroki asortyment

Obuwie ochronne (obuwie BHP), kombinezony, koszule, rękawice czy kaski to niejedyny elementy odzieży roboczej czy BHP,  które można kupić w hurtowni BHP. To także okulary ochronne, nauszniki, maski, filtry i pochłaniacze pyłów lub innych szkodliwych substancji. Sklep BHP posiada również akcesoria przeciwpożarowe, apteczki czy gaśnice oraz różnego rodzaju czujniki i taśmy bezpieczeństwa. Warto też wspomnieć, że wszystkie sprzedawane artykuły są od sprawdzonych firm, takich jak Portwest czy Snickers Workwear – one same w sobie są już gwarancją jakości i bezpieczeństwa.

Zakupy w hurtowni odzieży roboczej to atrakcyjne ceny i możliwość spokojnego dokonania zakupów ubrań dostosowanych do każdego rodzaju pracy na różnych szczeblach zawodowych. Odzieży, która przez swoją niezawodność cieszy się zaufaniem setek pracowników, a przełożonym gwarantuje pewność i spokój.

Polecamy:
Usługa montażu klimatyzacji

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*