Nie każdy student mieszka byle jak!

desidera2

Nie każdy student ma w życiu te same priorytety – wiemy o tym. Wiemy, że nie każdy student wraca do swojego mieszkania/ pokoju tylko po to, by odespać kolejną nieprzespaną noc. Wiemy, że wysokie standardy są na wyciągnięcie ręki tylko dla niewielu. Wiemy również, jak niewielkim kosztem możesz za to poprawić wizerunek wynajmowanego mieszkania, by nadać mu wyrazisty charakter, wprost proporcjonalny do Twojego!

Na początek – zakryj obdarty tapczan!

Nie każdy najemca oddaje w ręce studenta pięknie wyremontowane mieszkanie z całkowicie nowym wyposażeniem. Mało tego, im lepiej zlokalizowane mieszkanie, tym gorzej o jakiekolwiek inne wygody w postaci – na przykład łóżka z wygodnym materacem, w zamian za stary obdarty tapczan, pamiętający czasy, kiedy jeszcze był modny. Jeżeli nie stać Cię na wymianę łóżka, wystarczy, że nieco je odświeżysz zakładając koc lub narzutę. Różnorodność wzorów i faktur pozwoli Ci na wybranie tego, co lubisz i co Ci się podoba, a z drugiej strony osiągniesz pożądany efekt, zakrywając niedoskonałości Twojego pokoju.

Ładnie i funkcjonalnie

Biurko w pokoju studenta to podstawa, przynajmniej dwa razy w roku zostaje użyte zgodnie z przeznaczeniem. Ale skoro i przez miesiące bezczynności biurko jest ciągle widoczne, możemy je w łatwy sposób urozmaicić. Lampa – praktyczna i estetyczna. Zarywane noce na rzecz nauki to duże obciążenie dla wzroku, dlatego dobre oświetlenie biurka to po prostu niezbędnik! Jeżeli pokusisz się jeszcze na odważne połączenie metalu z drewnem lub wybierzesz delikatniejszą opcję ceramiki, zyskasz również kolejny element, który nada klimat Twojemu pokojowi.

Za dużo rzeczy, za mało miejsca?

Spokojnie, trzymanie ubrań w kartonach Ci nie grozi! Jeżeli właściciel Twojego mieszkania nie zapewnił Ci do użytku komody, masz szczęście! Dzięki temu, możesz wybrać unikalny model, który niekoniecznie musi być z tej samej kolekcji co szafa czy biurko. Pozwól sobie zaszaleć, wymieszać style, stworzyć coś własnego. Połączenie beżu, srebra i szarości? Czemu nie! Taka perełka w Twoim pokoju przyciągnie uwagę i z pewnością odciągnie wzrok od tych części, które chciałabyś/ chciałbyś zasłonić!

Zachowuj wspomnienia!

Czas studiów, to z pewnością jeden z najmilej wspominanych etapów życia. Chciałoby się wręcz zatrzymać ten czas, prawda? A co sprawdza się w tym lepiej niż zatrzymanie go na zdjęciu? Na ścianie, na biurku, w przedpokoju czy kuchni, ramki na zdjęcia to doskonała dekoracja w większości pomieszczeń mieszkania. Impreza z przyjaciółmi, wspomnienie z publicznego wystąpienia na konferencji, czy wspólny wyjazd integracyjny – takie chwile zasługują na uwiecznienie i wyeksponowanie w Twoim mieszkaniu.

Uwaga! Tylko dla kobiet!

rico00Uporządkowanie kobiecych rzeczy nie należy do łatwych zadań. Zwłaszcza, że mieszkania pod wynajem są raczej uniwersalne, a nie podporządkowane danej płci. Z pomocą przychodzą dostępne organizery, które są zarazem pięknym ozdobnikiem na półce, biurku czy komodzie. Jeśli w Twoim pokoju przeważa styl vintage, możesz sięgnąć przykładowo po ażurową szkatułkę na biżuterię, lub pięknie zdobioną tekturową z kokardą. Jeżeli wolisz minimalizm, wybierz prosty ale równie efektowny model drewnianej szkatułki z wieloma przegrodami na Twoje skarby. Uporządkowane życie staje się łatwiejsze!

Mały budżet na udekorowanie swojego mieszkania to nie przeszkoda. Małymi kroczkami, przy użyciu wyobraźni można stworzyć naprawdę unikalne wnętrze, które już nie będzie raziło swoim starym, niezadbanym wyglądem. Nie bój się mieszać stylów, kolorów i faktur. Baw się i próbuj. Stwórz własną oazę, do której przez całe 9 miesięcy studiów będziesz chciał/a wracać!

1 odpowiedzi "Nie każdy student mieszka byle jak!"

  1. Znacie już może sklep https://salonsnu.pl/44-materace-termoelastyczne? Warto wybrać stąd materac? Szukam czegoś wygodnego i przede wszystkim trwałego. Moje dotychczasowe materace jakoś się nie sprawdziły, nie wysypiam się i jest mi po prostu niewygodnie. Jaki materac wybrać, żeby naprawdę dobrze się na nim spało? Jaka jest najlepsza twardość?

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*