Narodziny dziecka – inspiracją na biznes!

stroller-915928_960_720

Doświadczona bizneswoman nie ma problemu by wciąż wymyślać nowe pomysły, by sprawić, że „zwykły” produkt dziecięcy będzie wyglądał nadzwyczajnie, upiększając lub personalizując produkty lub przedstawiając je w nowy, sprytny sposób.

Nowe dziecko w drodze? To dobry powód do tego, by wydawać pieniądze!

Przyszli rodzice prawie zawsze muszą kupić przynajmniej niektóre artykuły dla dzieci. Nawet jeśli już mają dziecko lub dobre wsparcie od przyjaciół i rodziny, którzy oferują im sporo akcesoriów po już odchowanych dzieciach zakupy dla nowego dziecka są nadal wielką sprawą dla przyszłych rodziców. W rzeczywistości, wiele par zaczyna kupować artykuły dla dzieci, gdy tylko zaczną starać się o dziecko.

Niektóre pary decydują się na odkładanie swoich wydatków, dopóki dziecko się nie urodzi, aby lepiej potrafiły wyczuć,, co jest potrzebne (zwłaszcza, jeśli nie chcą poznać płci dziecka). Ale wszyscy rodzice muszą coś kupić. w pewnym momencie – podobnie jak przyjaciele i rodzina. Podczas gdy rodzice są bardziej skłonni wydawać pieniądze na potrzeby, prezenty są zwykle bardziej luksusowe – odbiegają od standardowych podstawowych produktów dla dzieci.

Pomyśl jak osoba szukająca prezentu

Wyobraź sobie, że kupujesz coś dla swojego przyjaciela, któremu właśnie urodziło się dziecko. Chcesz prezent, który pokazuje że cieszysz się razem z nim i wydaje się drogi, ale nie masz dużo pieniędzy do wydania. Co byś kupił? Może uda ci się złożyć z kimś innym, aby uzyskać większy prezent.

Pomijając pomysły, patrzysz na indywidualne potrzeby swojego przyjaciela. Podobnie jak większość przyszłych matek, twoja przyjaciółka pewnie ma chęć na drogie przedmioty, które chciałaby mieć dla swojego dziecka, ale nie będzie wydawać tak dużo pieniędzy, by kupić je samodzielnie.

Podczas gdy młoda mama może poprosić o fantazyjne, ręcznie robione zestawy pościeli lub ozdoby ścienne – niewielu przyjaciół będzie je kupowało. Jest to dylemat, z którym muszą się zmierzyć wszystkie osoby zaproszone na baby shower – chcą, aby ich prezent wyróżniał się spośród wszystkich innych.

Jak możesz sprawić, by zwyczajne było nadzwyczajne?

Na przykład praktycznym, ale też uroczym, wyjątkowym prezentem na baby showe byłby kosz, kosz lub inne przydatne akcesorium do przechowywania wypełnione pieluchami, kosmetykami dla niemowląt itp. owinięte w wstążki.

Widzisz – już masz pomysł na biznes!

Możesz do takiego zestawu dołączyć też czekoladę dla ojca malucha, maskę zaciemniającą do dziennych drzemek (ponieważ mało matek śpi sporo w nocy), butelki dla dzieci z szamponem. Zawartość takiego koszyka może też być bardziej praktyczna dla mamy: w nim mogą się znaleźć wkładki laktacyjne, torebki na brudne pieluchy i inne przedmioty, które można przechowywać w samochodzie, wózku itp. To też fajny pomysł!

Możesz podejść do tego w inny sposób i postawić na zestaw sentymentalny, stawiając na przykład na personalizację przedmiotów, w tym zestaw albumów fotograficznych, ramek, nawet butelek dla niemowląt, aparatu jednorazowego użytku.

Inspiracją do artykułu była strona: https://smyklove.pl/

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*