Ekskluzywne produkty reklamowe – czy jest w czym wybierać?

pexels-photo-1051156

Gadżety reklamowe są jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi marketingowych przez firmy. Kiedyś stawiano na długopisy, notesy oraz breloczki do kluczy z logo firmy. Aktualne trendy nieco się zmieniły, podobnie jak oczekiwania klientów, więc firmy są zmuszone stosować inne rodzaje gadżetów reklamowych. Wszystko po to, by utrzymać klientów przy sobie i wyróżnić się na tle swojej konkurencji. Czy w takim razie szukając pomysłów na produkty reklamowe dla bardziej wymagającej klienteli, jest w czym wybierać? Sprawdzamy!

Upominki elektroniczne

Do produktów ekskluzywnych z pewnością można zaliczyć upominki elektroniczne, które na dobre weszły w użycie. Do najczęściej wybieranych gadżetów tego typu nadal należą power banki, które z pewnością przydadzą się osobom prowadzącym długie rozmowy telefoniczne, oraz pendrive’y, które dają możliwość trzymania pod ręką wszystkich najważniejszych dokumentów. Warto również wspomnieć, że branża gadżetów elektronicznych stale się rozwija, więc ilość produktów, z jakich można wybierać gadżety reklamowe, stale rośnie.

Galanteria skórzana

Bardzo szeroki wybór ekskluzywnych produktów reklamowych daje także galanteria skórzana. Do wyboru mamy paski, portfele, etui, breloczki do kluczy, czy też wizytowniki. Tego typu gadżety z pewnością doceni każdy obdarowany klient, szczególnie jeśli ich jakość wykonania będzie na wysokim poziomie.

Zestaw piór

Elegancki zestaw materiałów piśmienniczych, na który składa się pióro kulkowe oraz długopis również zrobi wrażenie. Co więcej, taki upominek pozwala nawet na umieszczenie logo swojej działalności, dzięki czemu klient bardziej będzie identyfikował się z firmą.

Zestawy do wina

A może tak pójść o krok dalej i sięgnąć po inne gadżety? Któż z nas nie lubi od czasu do czasu napić się wina? Może warto swoim klientom sprezentować zestaw narzędzi, które ułatwią im relaks? Coraz częściej przedsiębiorcy swoim klientom oferują właśnie zestawy do wina. Oczywiście nie mówimy tutaj o plastikowym zestawie, który przy pierwszym użyciu się zepsuje, lecz takim wykonanym z wysokiej jakości materiałów, np. ze stali nierdzewnej. To tak naprawdę może być inwestycja na lata, ponieważ za każdym razem klient, otwierając wino, będzie myślał o firmie, od której otrzymał tak jakościowy i przydatny produkt.

Kosz upominkowy

Kolejną propozycją jest kosz upominkowy. To idealne rozwiązanie dla każdego. Mając firmę produkcyjną, można dać do przetestowania właśnie swoje produkty. W przypadku firmy usługowej można zaoferować kosz ze słodyczami i zniżką na daną usługę, czy też kartę stałego klienta. W przypadku kosza upominkowego jest bardzo wiele możliwości, więc skomponowanie go, zależy w dużej mierze od pomysłowości.

Czy w takim razie jest w czym wybierać?

Jak dla nas rynek gadżetów, które nadają się na ekskluzywne produkty reklamowe, jest bardzo szeroki. Warto również wiedzieć, że istnieją firmy, które też realizują indywidualne pomysły. Wystarczy się więc do nich zgłosić, by zgodnie z naszymi wymaganiami, stworzyli nam coś unikatowego, co dodatkowo wyróżni nas na tle konkurencji.

Artykuł opracowany wspólnie ze stroną https://www.znajdzreklame.pl.

1 odpowiedzi "Ekskluzywne produkty reklamowe – czy jest w czym wybierać?"

  1. Jeśli szukacie fajnych, eleganckich i bardzo praktycznych power banków, na
    energosolar.pl można znaleźć całkiem sporo ciekawych i fajnych produktów. Power banki idealnie sprawdzają się jako prezenty reklamowe czy promocyjne dla klientów i kontrahentów. Z pewnością będą lepszym rozwiązaniem niż zwykłe breloczki czy długopisy, które ludziom się już po prostu znudziły.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*