Mini koparka – poznaj 6 powód, dla których warto ją wynająć!

cat-2579431_960_720

Mini koparki dają wyniki, które nie są już takie „mini”. Znane również jako koparki kompaktowe, te maszyny mogą nie osiągać głębokości kopania równej do ich pełnowymiarowych odpowiedników, ale przynoszą lepsze możliwości mniejszych operacji. Nowe badania wykazały, że sprzęt kopiący, w tym koparki kompaktowe, jest jednym z najpopularniejszych elementów wynajmu wśród wykonawców robót budowlanych.

Minikoparka to pojazd gąsienicowy lub kołowy z mnóstwem zastosowań w budownictwie. Może ważyć dość sporo, co stanowi istotny punkt tej maszyny, którą można uznać za kompaktową. Minikoparki są popularnymi maszynami ze względu na ich wszechstronność, spotykamy się tutaj bowiem z naprawdę wieloma zastosowaniami do różnych prac budowlanych. Wynajem kompaktowej koparki to dobry pomysł, ponieważ zakup sprzętu jest droższy niż wynajem. Co więcej, nie każda minikoparka nadaje się do każdej pracy. Możesz wypożyczyć maszyny o różnych rozmiarach i wadze zgodnie z zadaniami, które musisz wykonać.

Dla firm, które nie do końca doceniły zalety minikoparek, poniżej przedstawiamy sześć zalet wynajmu kompaktowej koparki zamiast większego sprzętu kopiącego:

1. Większa wszechstronność.

Możesz wypożyczyć dodatkowe akcesoria do wynajętej kompaktowej koparki, aby wykonać różnorodne zadania przy użyciu jednej maszyny. Na przykład można wywiercić otwór za pomocą świdra, wyburzyć beton za pomocą łamacza lub przenieść betonowe gruz za pomocą jeszcze innych elementów.

2. Lepsza manewrowość.

Dzięki funkcjom takim, jak obrót o 360 stopni, kopanie z przesunięciem i zmniejszona wychylność tylna, wynajęte kompaktowe koparki pracują wydajnie w pomieszczeniach, w których nie może z całą pewnością się poruszać pełnowymiarowa koparka.

3. Niższe koszty paliwa.

Wypożyczona kompaktowa koparka zużywa mniej paliwa niż ma to miejsce w przypadku większego sprzętu kopiącego. Możesz także holować kompaktową koparkę za pomocą mniejszych, bardziej paliwooszczędnych pojazdów.

4. Mniejszy wpływ na środowisko.

Wynajęta, gąsienicowa koparka kompaktowa może poruszać się po chodniku, nie uszkadzając go. Niewielkie naciski na podłoże koparki również minimalizują uszkodzenia powierzchni.

5. Mniej hałasu.

Kompaktowe mini koparki generują mniej hałasu niż większe koparki, zwłaszcza podczas przemieszczania się po chodniku lub innych twardych powierzchniach.

6. Łatwiejsza obsługa.

Większość operatorów może nauczyć się bardzo szybko jak korzystać z wynajmowanych kontrolerów kompaktowej koparki.

Wynajem kompaktowej koparki z miejsc takich jak http://brolog-minikoparka.pl zamiast jej zakupu pozwala uzyskać dokładnie to, czego potrzebujesz, eliminując czas i koszty związane z zakupem, konserwacją i przechowywaniem sprzętu.

Skontaktuj się z lokalną wypożyczalnią, aby uzyskać informacje na temat dostępnych produktów i usług wynajmu, aby spełnić swoje potrzeby w zakresie stosowania mini kompaktowych koparek. Tylko wtedy, gdy wynajmiesz mini koparkę od specjalistów możesz mieć szansę na pełne wykorzystanie jej naprawdę ogromnego potencjału.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*