Nowe mieszkania na Tarchominie od deweloperów czekają na kupujących

jimmy-chang-pG6lHrodmSs-unsplash

 

 

Tarchomin to osiedle znajdujące się na Białołęce, które obecni jest jedną z chętnie wybieranych lokalizacji przez osoby, które planują zakupienie własnego „M” w Warszawie. Co przemawia za popularnością Tarchomina? Sprawdzamy oferty deweloperów i ceny nowych mieszkań w tej części stolicy.

 

Mieszkania na Tarchominie – dlaczego warto?

W Warszawie na chwilę obecną prowadzona jest pełna gama inwestycji budowlanych. Wśród nich dużą część zajmują inwestycje mieszkaniowe – bloki, apartamentowce. Takie nieruchomości dostępne są dla zainteresowanych także na Tarchominie.

 

Tarchomin jest jednym z osiedli znajdujących się na warszawskiej Białołęce. To jedna z obrzeżnych dzielnic miasta, jednak jest ona dobrze skomunikowana z resztą miasta za pomocą sieci dróg oraz komunikacji publicznej.

 

Na uwagę kupujących zasługuje również rozwinięta infrastruktura, która przypadnie do gustu także rodzinom z dziećmi. Zielone okolice zachęcają z kolei do spędzania czasu na świeżym powietrzu i uprawiania sportów.

 

Nowe mieszkania na Tarchominie – jakie mają zalety?

Wybierając mieszkania na Tarchominie, można uzyskać dostęp do nieruchomości cechujących się wieloma zaletami:

  • przystępne ceny w porównaniu z innymi nieruchomościami w stolicy
  • szeroka gama nieruchomości do wyboru – także wprost od dewelopera
  • w przypadku nowych mieszkań możliwość zakupienia ich z wykończeniem pod klucz
  • mieszkania z różnymi dodatkami, między innymi prywatnymi ogródkami

 

Ile kosztują mieszkania na Tarchominie w Warszawie?

Oferowane obecnie przez deweloperów mieszkania na Tarchominie to propozycja dla osób, które poszukują dla siebie lokalu nadal w przystępnej cenie.

 

W ostatnim czasie ceny mieszkań w całej Polsce poszły w górę. Zazwyczaj trzeba liczyć się z wydatkiem około 8-9 tysięcy złotych z metr kwadratowy nieruchomości. Wobec tego za kawalerkę trzeba zapłacić zwykle około 300-350 tysięcy złotych, natomiast większe mieszkania dla całej rodziny to wydatek nawet około 500 tysięcy złotych.

 

Z aktualnymi cenami nowych i używanych mieszkań na Tarchominie można zapoznać się bliżej w sieci.

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*