Metalowy pendrive jako reklama, czyli jak znaleźć ten idealny dla swojej firmy?

kariera printmar

Firmy każdej wielkości szukają dziś unikalnych i opłacalnych sposobów promocji swojej firmy. W ostatnich latach markowe pendrive’y stały się popularnymi i skutecznymi narzędziami promocyjnymi dla wielu firm. Ze względu na ich popularność mocno wzrosła także liczba sprzedawców, którzy je sprzedają.

Dyski flash USB są dostępne we wszystkich kształtach, rozmiarach, pojemnościach, stylach i na poziomie jakości i choć okazuje się, że te metalowe cieszą się największą popularnością to zanim wybiegniesz i kupisz hurtowo dyski flash USB, powinieneś rozważyć i ocenić te czynniki, bowiem mogą znacznie pomóc ci wybrać najlepszy produkt pod kątem potrzeb promocyjnych.

Pendrive promocyjny a jakość

Jakość produktów jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze produktów do promocji – również, jeśli chodzi o pendrive. Rynek jest pełen dostawców dostarczających produkty niskiej jakości, z których wiele jest całkowicie niezdatnych do przechowywania danych.

Nisko jakościowe dyski flash USB są zwykle wytwarzane przez producentów, którzy stosują nieuczciwe praktyki produkcyjne w celu obniżenia kosztów.

Rozdawanie produktów promocyjnych niskiej jakości doprowadzi do rozczarowania klientów i na pewno zaszkodzi wizerunkowi Twojej firmy. Aby zapewnić najlepszą jakość, oto kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy ocenie wydajności dostawców:

Jakość układu pamięci (w napędzie flash USB) – pamięć jest dostępna w różnych klasach, różniących się szybkością odczytu i zapisu oraz możliwościami przechowywania danych. Aby uzyskać najlepszą jakość, upewnij się, że dostawca korzysta tylko z nowej pamięci klasy A od uznanych dostawców komponentów. Uważaj na dostawców, którzy oferują naprawdę niską cenę. Mogą używać komponentów niskiej jakości i niskiej prędkości lub z odzysku.

Metalowa lub plastikowa pętla do zamocowania breloka – Metalowa pętla na końcu napędu flash USB jest lepsza niż plastikowa pętla, jeśli zamierzasz podłączyć napęd flash USB do kilku kluczy. Plastikowa pętla jest podatna na pękanie po umiarkowanym użytkowaniu.

Dopasowanie zatyczki – wiele modeli ma luźne i źle dopasowane zatyczki, co może być denerwujące.

Jakość druku – Standardowy test kontrolny kontroli jakości może określić jakość wydruku. Jeśli wydruk odpadnie, jest to pewna oznaka złej jakości wydruku.

Certyfikat ISO 9001: 2015 – ISO 9001: 2015 to standard zarządzania jakością. Dostawcy posiadający certyfikat ISO 9001: 2015 pokazali, że oferują produkty o wyższej jakości i niezawodności.

Pendrive reklamowy a prędkość realizacji zamówienia

Jeśli chcesz w niezawodny sposób uzyskać niestandardowe dyski USB w krótkim czasie, rozważ dostawców, którzy mają własne zakłady produkcyjne. Niektórzy dostawcy korzystają z zewnętrznych producentów, więc realizacja zamówień jest poza ich kontrolą. Dostawcy posiadający własne zakłady produkcyjne mogą zazwyczaj zagwarantować czas realizacji wynoszący 7 dni lub krócej od formalnego potwierdzenia zamówienia do dostawy.

Jednym z najbardziej zaufanych dostawców pendrive’ów reklamowych jest Agencja PrintMar.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*