Jeśli urlop w Egipcie, to tylko last minute all-inclusive!

kariera last

Wspomnij o Egipcie komukolwiek, a przyjdzie wszystkim na myśl jeden widok: Wielka Piramida w Gizie, największa i najstarsza z trzech znalezionych piramid, z niewątpliwą postacią Sfinksa siedzącą na pierwszym planie. Jest to kultowe zdjęcie pocztówkowe, ale z tyłu można zobaczyć obrzeża Kairu w odległości kilku metrów – można nawet zjeść obiad w pizzerii z bezpośrednim widokiem na stronę Giza. To znak, że przeszłość i teraźniejszość są zawsze w bliskiej odległości od siebie w prawdopodobnie najbardziej „starożytnych” krajach współczesnych.

Poszukiwania Sfinksa

Wielki Sfinks jest wykuty z jednego kawałka skały, ale istnieje wiele mniejszych przykładów tej samej postaci, które można znaleźć w egipskich miastach. Wypatruj ich bliżej poziomu gruntu, gdy pieszo zwiedzasz Kair lub inne duże miasta – z wysokimi świątyniami i kolosalnymi kolumnami wtulonymi w nowoczesną architekturę, często oświetloną po zachodzie słońca, może być łatwo przeoczyć niektóre cuda na dole.

Od miast do morza

W Egipcie nie chodzi tylko o starożytne zabytki i wycieczki po mieście, a kurort Sharm el-Sheikh jest równie warty pakietu all inclusive na wakacje w Egipcie, dlatego takie last minute do Egiptu jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę planując kolejny urlop. Tutaj zamiast eksplorować architekturę, możesz:

  • wejść do wody,

  • nurkować,

  • po prostu pluskać się w falach.

Jeśli nie planujesz podróżować zbyt daleko od hotelu, może się okazać, że nie potrzebujesz nawet wizy turystycznej, zgodnie z przepisami, które zezwalają przybyszom z UE i USA na wjazd do regionu po wypełnieniu karty przy lądowaniu i kolejnej wcześniej wyjazd.

Tanie wakacje all-inclusive do Egiptu

wczasy nad morzem ustronie morskieOstatnią rzeczą, którą chcesz mieć na uwadze, ciesząc się morzem i piaskiem lub idąc w ciemność grobowca faraona, jest to, czy masz wystarczający budżet, aby przetrwać tydzień. Dzięki pakietowi wakacyjnemu obejmującemu pobyt w Egipcie last minute nie musisz się martwić, ponieważ zapewnione zostaną niezbędne produkty, takie jak jedzenie i picie oraz wszelkie inne, jakich będziesz potrzebować na miejscu. W Sharm El Sheikh i tak prawdopodobnie nie odejdziesz daleko od hotelu, podczas gdy w miastach można także łatwo zwiedzać pieszo, a wiele głównych atrakcji znajduje się zaledwie kilka metrów od hotelu, co ułatwia powrót do bazy na przekąskę lub nawodnić zimnym napojem.

Dlaczego powinienem wybrać wakacje last minute all inclusive do Egiptu?

Dużą zaletą rezerwacji all-inclusive wakacji w Egipcie jest to, że możesz zostawić swoje codzienne problemy z budżetem w domu. Po zaplanowaniu i opłaceniu wszystkich noclegów, posiłków i napojów możesz cieszyć się przygodą w Egipcie. Niezależnie od tego, czy planujesz odpocząć na słońcu, wybrać się na wycieczkę po mieście, czy też odwiedzić jak najwięcej piramid, możesz to zrobić, wiedząc, że nie będziesz musiał sięgać po portfel. Twoje wakacje all-inclusive last minute w tym kraju pozwalają maksymalnie wykorzystać każdą minutę wolnego czasu.

Jesteś zainteresowany? W takim razie nie czekaj, zamawiaj!

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*