Meble eventowe – czy na pewno musisz wydawać pieniądze na ich zakup?

EventsPhoto

Planowanie imprezy często wymaga rozłożenia wszystkiego na drobne, szczegółowe prace, które wymagają poświęcenia ze strony nie tylko organizatora imprez, ale całego zespołu zaangażowanego w realizację etapu imprezy. Dzięki podstawowej wiedzy o planowaniu imprez i zbiorowym wysiłkom klientów i dostawców, udane wydarzenie może być satysfakcjonujące.

Różne wydarzenia wymagają różnych mebli, ale chcielibyśmy przedstawić najważniejsze elementy, które należy uwzględnić.

Stoły – po co kupować, skoro można wynająć!

Wybór wypożyczalni stolików zaczyna się od stołów koktajlowych do wspólnych stołów biesiadnych. W przypadku kolacji formalnych lub potrzeby miejsc siedzących, duże okrągłe stół lub prostokątne stoły są optymalnym rozwiązaniem. Wydarzenia, takie jak spotkania firmowe, mogą zachęcać do mieszania się, tworząc obszar ze stołem koktajlowym. Mniejsze imprezy formalne mogą obejmować wspólne stoły i ławki dla gości. Wybór często różni się w zależności od wybranego miejsca. Utwórz plan, który najlepiej wykorzystuje przestrzeń jaką będziesz mieć do dyspozycji na evencie.

Krzesła

Poduszka na krzesłoCzasami wybieranie stylów krzeseł jest intuicyjne – stoliki biesiadne często pasują do ław drewnianych a wybór stołów koktajlowych sprawia, że wymagają stołków barowych. W przypadku spotkań lub ceremonii o długim czasie trwania, fotele składane są ekonomicznym wyborem, ale należy rozważyć zastosowanie wyściełanego stylu dla wygody gości. Dla ekskluzywnych imprez, takich jak przyjęcia weselne i imprezy firmowe, krzesła nowoczesne są popularne i eleganckie. Na mniej formalne eventy można rozważyć meble z palet (ciekawą ofertę na tego typu meble posiada firma www.starevent.pl z Warszawy).

Obrusy i serwety powinny być wybierane na podstawie tematu, bez względu na czy to jest paleta kolorów, wzór czy coś bardziej skomplikowanego. Nie tylko myślę o kolorze, ale o materiałach dodatkowych od obrusów i serwetek po wszystko inne.

Meble

Wielu planistów decyduje się na wynajęte meble, takie jak kanapy, fotele i stoliki kawowe, na imprezach wewnętrznych i na świeżym powietrzu. Wybierz elementy, które uzupełniają kolory tematu wydarzenia i mieszają się i dopasowują różne tekstury do wizualnego efektu, który wzbudzi zachwyt. Meble mogą również zawierać parkiety taneczne i inne przedmioty przeznaczone na cele rozrywkowe. Meble powinny być uwzględnione w zależności od rodzaju wydarzenia, a co ważniejsze, wielkości miejsca.

Dekoracje

Dekoracja jest najbardziej zindywidualizowaną kwestią, jeśli chodzi o planowanie wydarzeń. Oświetlenie, dekoracja ścian, elementy centralne i inne elementy powinny odzwierciedlać wydarzenie i zdecydowany temat.

Namioty

Istnieje wiele czynników, które odnoszą się do wynajmu namiotu imprezy. Kiedy klienci zwracają się po wynajęcie namiotu, często mają wiele pytań i wątpliwości. W odpowiedzi na ten problem warto udać się do profesjonalnych agencji zajmujących się takim tematem, które zawierają ważne informacje dotyczące wynajmu namiotów i mebli, takie jak podjęcie decyzji o właściwym czasie i miejscu wynajmowania, różnych rodzajach umów, wynajmowaniu niezbędnych mebli oraz dodatkowych akcesoriów do imprez.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*