Kwiaty dla mamy zamawiane online – koło ratunkowe dla zabieganych synków-biznesmenów! Tutaj gotowe florystyczne inspiracje

101429124-138705462.530x298

Kto nie lubi dostawać świeżych kwiatów? Na Dzień Matki wręczenie ukochanej rodzicielce bukietu świeżych kwiatów jest prawie obowiązkowe. Piękna kompozycja kwiatowa natychmiast wywoła uśmiech na jej twarzy. Jeśli jesteś zabieganym biznesmenem i nie masz czasu, aby zatrzymać się w lokalnej kwiaciarni, a nawet w sklepie spożywczym, ale nie przejmuj się – w dzisiejszych czasach łatwiej niż kiedykolwiek zamówić kwiaty online, które pojawią się tuż pod jej drzwiami.

Będziesz potrzebował tylko działania z wyprzedzeniem – tylko kilka dni wcześniej wystarcza czas w odniesieniu do większości internetowych firm dostarczających kwiaty, aby zrealizować Twoje zamówienie np. RoseDuChateau.com – flower boxy to jest idealny prezent, jeśli mieszkasz daleko od matki i nie możesz być przy niej, by świętować jej dzień.

Wszystkie te firmy wykorzystują najlepsze kwiaty jakie daje im aktualny sezon i z nich potrafią tworzyć naprawdę wspaniałe bukiety. Wręcz można założyć, iż znajdą się tam opcje dopasowane do wszystkich rodzajów gustów kwiatowych – bez względu na to czy twoja mama jest bardziej tradycjonalistką i woli róże, czy też chodzi o bardziej niecodzienne odmiany, takie jak sukulenty. Rzuć okiem na niektóre z kwiatowych propozycji na Dzień Matki i zacznij zamawiać. Dotrą do jej drzwi na czas, więc nie musisz się o nic martwić!

Inspiracja florystyczna #1

Jasne róże i stokrotki w bukiecie sprawią, że mama uśmiechnie się szeroko, gdy otworzy pojemnik. Pomarańcze, czerwienie i żółcie tworzą wesołe połączenie wiosenne. Zwykle kwiaciarnie pozwalają na dołączenie bileciku za dodatkową opłatą, więc wszystko, co musi zrobić, to je zamówić i podać treść.

Inspiracja florystyczna #2

Róże, tulipany- to połączenie kolorowych kwiatów zawsze się sprawdza na dzień mamy – będzie wyglądać rewelacyjnie zarówno  dobrze w domu na stole, na biurku lub stoliku do kawy. W sieci możesz znaleźć flower boxy z takimi kwiatami, uzupełnione o inne delikatesy.

Inspiracja florystyczna #3

Zarówno swojski, jak i wesoły, taki jest bukiet kwiatów który wygląda tak, jakby zostały zerwane prosto z ogrodu mamy. Tulipany, hiacynt i narcyzy dobrze wyglądają gdy są osadzone w kwiatowej konewce. Jest to darem długotrwałym – będzie cieszyć wzrok mamy nawet dwa do trzech tygodni. A gdy już kwiaty zwiędną, mama może wykorzystać działającą konewkę do pielęgnacji swojej zielonej przestrzeni.

Inspiracja florystyczna #4

Kto nie lubi słodkiego i pachnącego zapachu gardenii? Mogą one nawet przypominać charakterystyczne perfumy Mamy. Ładne białe kwiaty najlepiej będą wyglądać dostarczone w doniczce z cynkowym wykończeniem. Powiedz mamie, aby trzymała ją w jasnym, pośrednim słońcu i często podlewała, aby gleba nie wyschła – choć z pewnością mama to wszystko dobrze wie.

Jeśli chcesz dać mamie coś innego w tym roku, podaruj jej ten zestaw do terrarium, zamiast bukietu jej ulubionych kwiatów. Będzie się dobrze bawić tworząc własne elementy, takie jak gleba, czarne porosty, mech i porosty. Możesz nawet zaoferować jej pomoc – poświęcenie jej trochę swojego czasu i oderwanie się od obowiązków zawodowych będzie najlepszym prezentem!

Opracowano wspólnie z serwisem https://flowersatelier.com/pl/

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*