Krótkoterminowy wynajem kserokopiarki czy dzierżawa drukarki? Sprawdźmy!

printing-2790795_1280

Wynajem kserokopiarki to zazwyczaj wynajem miesięczny, który może trwać od 1 do 12 miesięcy. Wypożyczenie kserokopiarki jest zazwyczaj droższe miesięcznie niż dzierżawa drukarek, ale zaletą jest to, że wypożyczenie jest umową tymczasową, a nie kilkuletnim zobowiązaniem. Wynajem jest korzystny w przypadku projektów krótkoterminowych, wydarzeń itp. Wypożyczenie kopiarki zwykle oznacza wypożyczenie używanej kopiarki, co może być dobre dla większości firm. Leasing jest ogólnie bardziej powszechny i wymagany przez większość rodzajów firm.

Krótkoterminowy wynajem kserokopiarki może być elastycznym i opłacalnym rozwiązaniem dla firm, które nie są w stanie zobowiązać się do długoterminowej dzierżawy lub nie mają wystarczającego kapitału na zakup potrzebnej maszyny. Jest to również idealne rozwiązanie dla nowych firm, które nie są pewne swoich wymagań i chciałyby wynająć ksero, dopóki nie zobaczą swoich prawdziwych trendów i wolumenów druku. Korzystają z tego również firmy, które mają trudności z uzyskaniem finansowania leasingu kserokopiarek z powodu nowo powstałego biznesu itp. Takie elastyczne umowy serwisowe i okresy wynajmu wahają się od 3 dni do 2 lat. Co więcej, wszystkie tonery i części są wliczone w cenę, wraz z niezawodnym ogólnokrajowym serwisem i wsparciem. Można też dostać do dyspozycji stałego opiekuna klienta, który zapewnia satysfakcję z wydajności maszyny wraz z szybką dostawą i instalacją.

Jaką prędkość kserokopiarki powinienem wydzierżawić?

Jeśli jest to pierwsza kserokopiarka w Twoim biurze, możesz nie potrzebować kserokopiarki, która drukuje szybciej niż 30 stron na minutę. Pamiętaj, że 30 stron na minutę oznacza, że ​​otrzymujesz 1 stronę co 2 sekundy. Zastanów się również, co Twoi pracownicy drukują najczęściej. Jeśli są to głównie e-maile lub krótkie strony kontraktów, wielofunkcyjna kopiarka 30 str./min będzie w porządku. K

Jeśli musisz regularnie drukować prezentacje na spotkania lub polegać na systemie archiwizacji na papierze, wybierz średniej klasy wielofunkcyjną kopiarkę, która drukuje z prędkością około 45 str./min lub wyższą. Wierzymy, że jakość mówi sama za siebie, dlatego polecamy współpracować tylko z najlepszymi producentami, którzy zapewniają jakość w standardzie. Cannon i Toshiba są liderami w swojej dziedzinie. Dobre firmy oferujące wynajem bądź dzierżawę dysponują szeroką gamą modeli i mogś doradzić we wszystkim, od różnych wymagań dotyczących prędkości po inne funkcje, które można wykonać.

Czy powinienem wydzierżawić drukarkę atramentową, kserokopiarkę laserową czy kserokopiarkę cyfrową?

Kopiarki atramentowe mają najmniej sensu pod względem kosztów, ponieważ atramenty są droższe niż tonery laserowe: Drukarki atramentowe kosztują dużo więcej za stronę w porównaniu z drukarkami laserowymi, które kosztują mniej. Drukarki atramentowe mają również mniejszą pojemność, co oznacza, że ​​będziesz musiał częściej wymieniać atrament. Drukują również z mniejszą prędkością niż kopiarki laserowe lub cyfrowe. Podsumowując, drukarki atramentowe mogą wydawać się klientom sensowne ze względu na ich początkowy niski koszt, ale w rzeczywistości nie mają sensu ekonomicznego dla firmy.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*