Kogo do pracy poszukują w Nowym Sączu i okolicach?

c668c94d9b7437eca33982fedd71bec6

Bezrobocie w Polsce zdecydowanie zmalało przez kilka ostatnich lat. Koniunktura gospodarcza się poprawiła, przez co wiele osób pozostających nawet dłuższy czas na bezrobociu miało szansę na znalezienie pracy. Dziś jednocyfrowe bezrobocie powoduje, że i w Nowym Sączu brakuje rąk do pracy. Kogo poszukują pracodawcy?

Ogłoszenia z Nowego Sącza

Na stronie internetowej z ogłoszeniami o pracę: https://ogloszenia.nowysaczweb.pl/kategoria/praca/ można znaleźć wiele interesujących propozycji pracy w Nowym Sączu. Jedną z nich jest stanowisko asystenta ds. koordynowania projektu unijnego. W zakresie jego obowiązków ma leżeć monitorowanie wskaźników i budżetu, nadzór nad realizacją projektu i osiągnięciem założonych uprzednio celów. Od kandydatów do takiej pracy tak naprawdę pracodawca wymaga niewiele, choć mile widziane jest doświadczenie w pracy z projektami finansowanymi ze środków unijnych oraz wiedza z zakresu budownictwa. Kandydat powinien być dyspozycyjny, w związku z wyjazdami służbowymi, mieć prawo jazdy kategorii B oraz mieć znajomość aktualnych zasad, wytycznych dotyczących realizacji projektów dofinansowanych z UE oraz kwalifikowalności kosztów. Pracodawca gwarantuje atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracę biurową oferuje też w Nowym Sączu inny pracodawca, pozostający anonimowy. To praca dla konsultanta  finansowo-ubezpieczeniowego, który powinien pozyskiwać nowych klientów i utrzymywać z nimi długotrwałe relacje. Na kandydatów czekają szkolenia z technik sprzedaży oraz wynagrodzenie w wysokości od 3 do 5,5 tys. zł. Pracownik może wypracować wysokie prowizje, a pracodawca proponować mu będzie współpracę opartą na rozwoju własnej działalności gospodarczej.

W portalu ogłoszeniowym z ofertami o pracę z Nowego Sącza znajdziemy także propozycje zatrudnienia dla kierowców czy pracowników budowlanych.

Praca poza Nowym Sączem

Zatrudnienie czeka też na osoby gotowe wyjechać z Nowego Sącza i podjąć pracę poza granicami Polski. Jedna z ofert dotyczy pracy jako opiekunka w Niemczech. Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy InterKadra. Agencja szuka pracowników świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Są także oferty pracy sezonowej przy zbiorach owoców i warzyw za granicą, m.in. w Niemczech. Zarobki szacowane są na nawet 1400 euro netto miesięcznie, a pracodawca zapewnia zakwaterowanie. W Austrii natomiast można podjąć pracę znając język niemiecki, na szolunkach z Doki. Jest więc z czego wybierać.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*