Kody rabatowe dla kupujących – czyli jak zaoszczędzić na zakupach?

banner

Coraz częściej decydujemy się na zakupy on-line. Są one bardzo wygodne – nie musimy bowiem wychodzić z domu. Niejednokrotnie okazuje się, iż produkty kupowane przez Internet są nawet tańsze niż te w tradycyjnych sklepach. Warto odwiedzać regularnie strony takie jak np. http://zrealizujkupon.pl/. Znaleźć można tam bonusy i kody rabatowe do wykorzystania właśnie w sklepach internetowych. np. Asos. Zaoszczędzimy w ten sposób nawet kilkadziesiąt procent. Rabaty mogą dotyczyć zarówno całego sortymentu, jak i wybranych elementów – sprawdziliśmy! Kupony są autentyczne. 

Sklep Asos

Szukając ubrań i dodatków w sieci warto odwiedzić wspomniany już Asos. Jest to brytyjski sklep internetowy z niezwykle szeroką ofertą produktów. Znajdziemy tam również inne marki. Dostępne są one w atrakcyjnych cenach, a w okresie lipca i grudnia trafimy na wyprzedaże z rabatami do 70%. Platforma posiada wygodną wyszukiwarkę – można segregować produkty wg ceny, koloru, rozmiaru, marki itd. Niestety na chwilę obecną nie istnieje jej polska wersja językowa.

Zakupy nie są trudne – wysyłka do Polski jest jak najbardziej możliwa.

Szybkie przelewy międzynarodoweMenu jest oczywiście w języku angielskim, ale interfejs jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Za produkty zapłacimy w euro, dolarach lub w funtach. Warto wcześniej sprawdzić kursy walut w kantorze i wybrać najbardziej korzystną walutę. Musimy jednak posiadać wcześniej kartę kredytową. Bez niej nie dokonamy zakupu w żadnym sklepie zagranicznym. W niektórych bankach jej wyrobienie jest bezpłatne. Warto wspomnieć, że płatności dokonywane przy jej pomocy są w pełni bezpieczne.

Strona internetowa Asos jest prosta w obsłudze i intuicyjna

Ofertę może przejrzeć oczywiście każdy bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Trzeba jedynie pamiętać, że rozmiarówka obowiązująca w Wielkiej Brytanii różni się nieco od naszej polskiej. Logowanie i rejestracja konieczna jest dopiero w momencie dokonywania płatności. Wysyłka kosztuje dodatkowo kilka euro, ale czas dostawy nie jest na szczęście długi. Waha się od 6 do 9 dni roboczych, w zależności od opcji, którą wybraliśmy (standardowa czy express).

Nie bójmy się Asos nawet jeśli nasza znajomość angielskiego nie jest perfekcyjna

Nie da się tam kupić nic przypadkowo. Podczas zakupów kilkukrotnie musimy zatwierdzić bowiem wybrane produkty. Ogromną zaletą sklepu jest także możliwość zwrotu towaru w okresie 28 dni od dokonania zakupu. produkty muszą być niezniszczone i nieużywane. W zamian otrzymamy zwrot pieniędzy lub inny towar.

Przez rozpoczęciem zakupów w Asos i innych sklepach online warto…

odwiedzić stronę http://zrealizujkupon.pl/. Znajdziemy tam korzystne kody rabatowe do Asos i innych sklepów. Zaoszczędzić możemy dzięki nim kilkadziesiąt procent. Zasady bonusów są różne. Mogą obowiązywać np. tylko na pierwsze zakupy w danej sieci lub na cały asortyment lub jakąś tylko jego część (np. tylko garnitury lub torebki). Jak to zrobić? Kod wpisujemy w końcowej fazie zakupów, gdy wszystkie przedmioty mamy już w koszyku i chcemy dokonać zapłaty. Trzeba tylko pamiętać, że musi być on wpisany ręcznie, a nie metoda kopiuj-wklej. Kwota automatycznie ulegnie obniżeniu. Zysk może być naprawdę spory. Kwota, która pozostanie w kieszeni na pewno przyda się nam na inne cele.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*