Jakie krzesło sprawdzi się w pracy biurowej?

Office Furniture

Urządzasz domowe biuro, prowadzisz agencję marketingową, a może szukasz wygodnego krzesła do pracy zdalnej? W każdym z powyższych przypadków przyda Ci się wygodne krzesło, dzięki któremu długie godziny spędzone na wytężonej pracy upłyną bez bólu kręgosłupa. Zobacz nasze propozycje i wybierz najlepszą dla siebie.

Krzesło obrotowe jakości premium – wersja dla wymagających

Dla wymagających klientów producent przygotował luksusowy i niezawodny fotel obrotowy ACTION 24/7. Mechanizm Synchro SFL  umożliwia regulację wysokości siedzenia. Sprawdzi się więc szczególnie tam, gdzie z krzesła korzysta kilka osób o różnym wzroście. W codziennej pracy przydaje się też regulacja oparcia i możliwość wysuwania siedziska. Odporna na ścieranie tapicerka gwarantuje estetyczny wygląd na wiele lat. Czarne siedzisko ładnie komponuje się z chromowaną bazą i podłokietnikami, tworząc elegancką i uniwersalną propozycję do nowoczesnego biura. W zależności od rodzaju pomieszczenia, w którym będzie używany fotel, możesz wybrać stopi twarde, przeznaczone do podłóg miękkich lub stopki z filcem, idealne do podłóg twardych. Istnieje też możliwość montażu zwykłych kółek.

Jedną z większych zalet fotela jest to, że możesz samodzielnie dobrać jego poszczególne elementy. W ten sposób stworzysz krzesło najlepiej spełniające Twoje codzienne potrzeby.

Krzesło obrotowe SITPLUS UNIVERSE NET – wygodna opcja do biura

Dzięki swojemu wykończeniu z tkaniny siatkowej, połączonej z chromowanymi i tapicerowanymi podłokietnikami i chromowaną podstawą, model ten świetnie sprawdzi się do nowoczesnych przestrzeni biurowych, urządzonych w stylu minimalistycznym czy loftowym. Do wyboru jeden z następujących kolorów krzesła: czarny lub szary.

Fotel to nie wszystko! Zobacz praktyczne i pomocne dodatki do biura

W miejscu pracy, niezależnie czy jest to nasz domowy gabinet, czy firmowy open space, warto zachować porządek. Dobrze zorganizowana przestrzeń ułatwia sprawne znalezienie niezbędnych dokumentów, ale też pozwala na doładowanie telefonu, przez co skraca czas potrzebny na wykonanie obowiązków do minimum.

Ciekawym rozwiązaniem dla fanów marki Apple jest podstawka pod Apple Watch lub stacja dokująca do telefonu. Każda z nich została wykonana z estetycznego bambusa – surowca naturalnego i ekologicznego, łatwo ulegającego biodegradacji, o stylowym i modnym wyglądzie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli biurowych dostępnych pod adresem https://www.ergoexpert.pl/pl/biuro,_miejsce_pracy-k,1.html.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*