Jak przystosować pomieszczenia firmowe przed montażem mebli?

slide4

Przed Twoją firmą stoi wielkie wyzwanie, otóż czeka Cię wymiana mebli. Chwili tej towarzyszy radość, bo w końcu pomieszczenia firmowe będą wyglądały jak należy, pracownicy przecież od dawna suszyli Ci głowę o to, że pracują w takich nieciekawych, można wręcz powiedzieć brzydkich warunkach. Jednakże przychodzą też takie momenty, gdy przeraża Cię to całe zamieszanie. Jak przystosować pomieszczenia, by móc spokojnie zamontować zakupione meble? Oto kilka wskazówek. Mam nadzieję, że będą dla Ciebie pomocne.

Pokój firmowy dla gości

Również i Ty postawiłeś w swojej firmie na oszczędności i postanowiłeś stworzyć w niej pokój firmowy dla gości, którzy przyjeżdżają do Ciebie z daleka. Otóż zanim wstawisz do takiego pokoju meble, dokładnie rozplanuj ich rozmieszczenie to jest: gdzie ma stać łóżko, gdzie sofa, a gdzie szafa na ubrania. Pomimo tego, iż pokój ten jest pokojem do celów służbowych, to Twój gość musi się czuć w nim tak dobrze, jakby był w hotelu i to nie byle jakim. Pokój ten jest bowiem w oczach takiego człowieka wizytówką Twojej firmy. Pamiętaj też, by ciekawie i w miarę blisko od pokoju zaaranżować łazienkę, bo bez tego ani rusz.

Zabezpieczamy ściany

Wiadomym jest, że przy wnoszeniu mebli możemy niechcący uszkodzić ścianę, bo tutaj nie mieścimy się na schodach, a tam znowu nie wyrabiamy na zakręcie, bo ciasno. Dlatego też warto wykonać dwa kroki:

krok pierwszy: meble zamawiajmy w firmie, która zajmie się od razu zarówno ich wniesieniem, jak i też ich montażem, są to fachowcy i z pewnością pójdzie im to znacznie sprawniej oraz będą oni wnosić paczki z meblami bardzo ostrożnie,

krok drugi: przed wniesieniem mebli warto zabezpieczyć ściany specjalną pianką, która amortyzuje przypadkowe uderzenia i przede wszystkim skutecznie uchroni je przed brzydkimi dziurami, które potem niepotrzebnie oszpecą wnętrza i wygenerują dodatkowe koszty związane z ich usuwaniem.

Okna nie muszą być brudne

Kiedy montuje się meble, to potrafi się przy tym nieźle nakurzyć, bo przecież tam coś trzeba przewiercić, a tutaj nawiercić jakąś dziurkę. Pył osiada wszędzie, również i na oknach. Żeby uchronić okna przed osiadaniem takiego pyłu, warto zabezpieczyć je folią, bo po co ekipie sprzątającej w Twojej firmie dawać dodatkową pracę? Okna mogą zatem zostać czyste, jeśli odpowiednio je ofoliujemy. Ludzie od sprzątania będą mieli i tak masę pracy przy polerowaniu pachnących nowością mebli.

Pamiętaj jednak o najważniejszym, zanim zdecydujesz się na montaż nowych mebli w Twoich firmowych pomieszczeniach, odpowiednio zaaranżuj te wnętrza oraz dokładnie rozplanuj, gdzie co ma stać, a gdzie wisieć. Wszak firma to Twój drugi dom i tam też musisz się czuć dobrze, a wręcz komfortowo. Dlatego też warto wybierać firmy, które zajmują się projektowaniem takich mebli, ich wykonaniem, wniesieniem i montażem, a wówczas chwile montażu będą dla Ciebie tylko i wyłącznie przyjemnym oczekiwaniem na to, co nowe i tak utęsknione przez Ciebie i Twoich pracowników.

Poradnik opracował portal Lanomeble.pl – łóżko piętrowe

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*