Imprezy dla pracowników — gdzie warto je urządzić

W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszą się firmowe imprezy dla pracowników. Aby spotkanie integracyjne okazało się sukcesem, konieczny jest wybór odpowiedniego lokalu. Gdzie warto urządzić imprezę dla pracowników, by cały event okazał się sukcesem? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie przeczytaj poniższy tekst.

Impreza dla pracowników — dlaczego jest to dobre rozwiązanie?

Firmowe imprezy integracyjne to liczne korzyści dla przedsiębiorstwa-organizatora. Takie wydarzenie wydatnie pomaga we wzmocnieniu więzi pomiędzy pracownikami. Dzięki lepszym relacjom na stopie koleżeńskiej znacznie zwiększa się szansa na owocną kooperację podczas codziennej współpracy. Taki stan rzeczy oznacza, że impreza to nie tylko dobrze spędzony czas, ale także długofalowa inwestycja w rozwój organizacji.

Ponadto cyklicznie organizowane imprezy integracyjne to dobry sposób na podsumowanie udanego roku lub kwartału w działalności przedsiębiorstwa. Tego typu wydarzenie można wzbogacić o prelekcję na temat sukcesów osiągniętych przez firmę oraz planów na następne lata. Dzięki organizacji eventu można wzbudzić w pracownikach poczucie, że odgrywają oni ważną rolę w strukturach organizacji.

Aby jednak możliwe było osiągnięcie sukcesu w tym zakresie, konieczny jest wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie.

Gdzie warto urządzić spotkanie dla pracowników?

Chcesz, by spotkanie integracyjne dla Twoich pracowników było udane? Jeśli tak, to powinieneś wybrać taki lokal, który:

  • różnorodne menu — dzięki temu zadowoleni będą pracownicy-miłośnicy kuchni tradycyjnej, jak i zwolennicy bardziej lokalnych rozwiązań, w tym na przykład regionalnej kuchni śląskiej,
  • ma do dyspozycji sale o różnej wielkości — w efekcie możliwe będzie zorganizowanie spotkania zarówno dla niewielkiego teamu, jak i kadry średniego lub nawet dużego przedsiębiorstwa,
  • dodatkowe atrakcje — spotkanie integracyjne dla pracowników to nie tylko suto zastawiony stół. Warto, by tego typu wydarzenie dało możliwość skorzystania z takich rozrywek jak na przykład bilard, występy artystyczne, piłkarzyki czy inne gry zespołowe,
  • dostęp do przyrody — ogród, akwen wodny czy znajdujący się w pobliżu las/polana to zdecydowanie bardziej przytulne sąsiedztwo niż miejska szarość, prawda?

Do lokali dla firm, które mogą poszczycić się wyżej wymienionymi atutami, należy między innymi Bistro 70, który organizuje firmowe imprezy integracyjne Pszczyna. Dzięki ofercie Bistro 70 można zorganizować zarówno targi biznesowe, jak i urodziny firmowe czy kameralną imprezę dla zespołu.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*