Gdzie kupić szampon do peruki?

woman-g537fad621_640

Możesz kupić szampony dla peruk w sklepach peruk, sklepów kosmetycznych i online. Szampon jest ważne, ponieważ pomaga usunąć brud i olej z włókien włosów peruki.

Preferowane szampony dla peruk:

– wszelkie szampony na bazie siarczanów (Oznacza to, że szampony, które zawierają składnik zwany “siarką” lub Sodium Laureth Sulfate (SLES) generalnie działają dobrze)

Jak często powinienem myć moją perukę?

Umyj perukę w razie potrzeby, jednak możesz chcieć to zrobić co kilka tygodni, jeśli nosisz ten sam styl codziennie. Jeśli peruka jest bardzo brudny można umyć je częściej. Należy pamiętać, że za każdym razem, gdy myjesz koronkęperuka, włókna peruki będą musiały być ponownie dołączone do koronki węzeł podstawy czapki.

Jak umyć perukę koronkową?

Oto kilka kroków, które powinny Ci pomóc:

  1. Napełnij zlew wodą, a następnie dodaj szampon do wody. Upewnij się, że woda jest tylko tyle, aby całkowicie pokryć perukę po umieszczeniu go w zlewie. NIE DODAWAJ WODY DO PERUKI. TO ZRUJNUJE KORONKI! 2. Zanurz perukę w tej mieszaninie szamponu i wody na około 10 minut lub do czasu, aż wszystkie zanieczyszczenia z włókien włosów zostały usunięte z pasm włókien peruki. Możesz użyć szczotki lub grzebienia, aby delikatnie rozplątać wszelkie węzły w razie potrzeby, aleuważać, aby nie ciągnąć zbyt mocno.
  2. Wypłukać szampon z peruki, aż wszystkie pozostałości zostały usunięte i woda płynie czysty z peruki. NIE ROB WIG; to spowoduje splątania i matowienie, jak również uszkodzenia włókien! 4. Napełnij swój zlew z czystą wodą (nie dodawaj szamponu). Zanurz swoją perukę na kolejne 10 minut lub tak, aby upewnić się, że wszystkie shapoo jest usuwany z włókien. 5. Delikatnie spłukać i usunąć nadmiar wody ręcznikiem, NIE wykręcaj go, skręcić go lub pierścień go zamknąć! Możesz użyć suszarki na ciepłe ciepło (nie gorące ciepło), aby odprowadzić nadmiar wilgoci, jeśli chcesz, jednak należy pamiętać, aby niewyschnąć pod podstawą peruki lub może się poluzować. 6. Możesz teraz wysuszyć perukę (zalecane), ustawiając go na ręczniku z włókien rozłożone jak wtedy, gdy po raz pierwszy kupił go, jednak upewnij się, że nie umieszczać niczego na górze jednostki, jak to stworzy punkty nacisku, które mogą splątać włókna włosów, lub można użyć suszarki do włosów ustawić na niskim poziomie ciepła, aby wyrównać włókna peruki koronki, ale uważaj! Jeśli są one zbyt blisko siebie, będą plątać i węzeł

Pamiętaj, że mycie peruki koronki łamie swoje naturalne oleje co czyni go kruchym i podatnym na złamania – więc powstrzymać się od nadmiernego mycia ich! Twoje koronki przednie peruki powinny trwać do trzech miesięcy przed wymagającym właściwego czyszczenia.

 

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*