Branża ślubna – znajdź w niej miejsce dla swojego hotelu!

events-2609526_960_720

Branża ślubna to wielki biznes – warta oszałamiających kwot! To tam pary wydają ogromne pieniądze – głównie przeznaczając je na odpowiednią lokalizację. Zatem każdy rozsądny właściciel hotelu wie, że to plus dochody pochodzące od gości zatrzymujących się w hotelu, nawet z rabatami stanowią zysk dla nieruchomości. Jednak to, co jest szczególnie ekscytujące w tym lukratywnym rynku niszowym, to fakt, że wcale nie trzeba być posiadaczem mega ekskluzywnego hotelu, by uszczknąć trochę dla siebie. Nawet mniejsze, niezależne nieruchomości mają teraz szansę zaistnieć w branży weselnej, choć Wesela w Brodnicy w trzech gwiazdkowych hotelach są najbardziej popularne.

Zainteresowany? Oto kilka sposobów na uprzyjemnienie własnego hotelu w kontekście przyjęć weselnych- dzięki czemu możesz zwiększyć zyski i zdobyć swój własny kawałek tortu weselnego.

Chwal się tym, co w Twoim hotelu jest wyjątkowe!

Dhotel władysławowouże hotele organizują przyjęcia weselne od dziesięcioleci, ale pokolenie tysiącleci powoduje zmianę preferencji dotyczących miejsc. Młode pary chcą spersonalizowanych i wyjątkowych uroczystości, a nie bankietu i hord gości. Mniejsze (czytaj: intymne), nietradycyjne miejsca są teraz bardzo poszukiwane. I choć niektórzy ludzie wciąż organizują duże wesela, średnia liczba gości weselnych zmniejszyła się, a budżety wzrosły. Teraz skupiamy się na małych, jakościowych detalach, które sprawiają, że jest to niezapomniane wydarzenie.

Zastanów się nad unikalnym punktem sprzedaży swojego hotelu na tle innych. Mogą to być lokalni rolnicy którzy zaopatrują twoją restaurację w świeże produkty. Może to być historia twojego hotelu lub rodzaj nieruchomości, którą jest. A co z otoczeniem? Czy w lokalu jest coś wyjątkowego, romantycznego lub malowniczego? Gdy już go zidentyfikujesz, obwieszczaj swój unikalny punkt sprzedaży na swojej stronie internetowej i kanałach mediów społecznościowych, aby zobaczyły to zaręczone pary robiące research w temacie miejsc ślubnych. A ponieważ zdjęcia ślubne są prawie tak samo ważne, jak sama ceremonia, dołącz zdjęcia ilustrujące piękno Twojego hotelu.

Przygotuj sesję zdjęciową

Obraz jest wart tysiąca słów. Nie powinno więc dziwić, że wysokiej jakości fotografia może być Twoim najlepszym atutem marketingowym. Jeśli chcesz, aby pary rozważały Twój hotel na ślub, pokaż im, że to idealne miejsce na ślub.

Jeśli chodzi o wyobrażenie sobie idealnego miejsca na wesele, wyobraźnia jest potężnym narzędziem – ale tak samo jest z profesjonalnym aparatem. Zaproś fotografa do zrobienia sesji zdjęciowej o tematyce ślubnej, aby uchwycić oszałamiające piękno przestrzeni na imprezy. Bądź kreatywny i dołącz do zdjęć osoby i dekoracje. Gdy zobaczą te treści wizualne na swojej stronie internetowej, w profilach i platformach społecznościowych, pary będą miały większą pewność, że to właśnie Twój hotel może być po prostu idyllicznym miejscem, którego szukają.

Oferuj konfigurowalne pakiety

Każdy ślub jest inny, co oznacza, że ​​planowanie, styl i logistyka różnią się znacznie dla każdego. Aby uczynić Twój hotel przyjaznym weselom, przygotuj kilka dostosowywalnych pakietów ślubnych, które zawierają wszystkie Twoje oferty.

Niektóre pary już zarezerwowały miejsce na ceremonię i przyjęcie przed znalezieniem Cię w Internecie – ale nadal mogą zakochać się w wystroju hotelu lub w ogrodzie kwiatowym i chcą tam zrobić zdjęcia ślubne. Zaoferuj pakiet fotograficzny, który pozwoli im wynająć teren na kilka godzin w tym celu.
Niektóre pary mogą zrezygnować z przyjęcia, ale nadal szukają specjalnego miejsca na pobyt po oficjalnym przyjęciu. Daj im znać, że masz dla nich pakiet premium z romantycznymi gadżetami dla dwojga.

woman-2609533_960_720

Ale zwykle para szuka pełnego pakietu. Będą musieli dowiedzieć się wszystkiego:

  • logistyki parkowania
  • zakresu świadczonych usług
  • liczby pokoi, które mogą zaproponować swoim przyjaciołom i krewnym
    catering
  • przestronne tereny na ceremonię plenerową

Skoncentruj się na udogodnieniach!

Wesela to dużo pracy i mogą być bardzo stresujące dla osób planujących i dbających o całe to (miejmy nadzieję) idealne wydarzenie. Wykorzystaj swoje bieżące zasoby, aby pokazać, w jaki sposób możesz zmniejszyć obciążenie i zmniejszyć stres.

Bezpłatne śniadanie uratuje przyjęcie weselne przed koniecznością samodzielnego wyjścia i szukania przekąsek. Zaplecze spa pomoże im zrelaksować się po próbnej kolacji. I liczy się każda dodatkowa mała wygoda: czy na miejscu znajduje się kaplica z prywatnym pokojem, gdzie panna młoda może się przygotować? A co z własną garderobą do przechowywania gorsetu i butów podczas cieplejszych miesięcy?

Podkreśl swoje oferty, aby pokazać, że możesz zaspokoić każdą potrzebę ślubną pary – nawet te, o których nie pomyślały.

Spraw, by pary czuły się wyjątkowo!

Wszyscy już to słyszeliśmy: ślub to najważniejszy dzień w życiu człowieka. Traktuj to właśnie w ten sposób i pomóż uczynić ten dzień wyjątkowym, wychodząc poza schematy.. Najmniejsze gesty mogą mieć największe znaczenie. Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpłatną butelkę wina i wybrane czekoladki lub świeże kwiaty, czy też odręczną notatkę w pokojach dla pary, doceń znaczenie wielkiego dnia na swój sposób.

Zdziwiłbyś się, jak niewielu z twoich konkurentów to robi! I zaufaj tej radzie, pary to naprawdę zauważają. I często przenoszą te miłe doznania prosto do mediów społecznościowych i umieszczają to na blogach, aby dzielić się swoimi doświadczeniami, zwłaszcza z osobami szczycącymi się cyfrową wiedzą. Bądź więc proaktywny i strategiczny – a zyskasz kilkakrotnie! Są duże szanse, że będą mówić o tych przemyślanych gestach na ich weselach, rodzicach i całym świecie – a tym samym ani się obejrzysz a zyskasz rekomendacje za rekomendacjami, wystarczy tylko dać z siebie coś trochę poza schemat. To może być najlepsza reklama, jaką kiedykolwiek otrzymasz. I to nic nie kosztuje.

Czy Twój hotel jest przyjazny dla dzieci? Jeśli tak, niech potencjalni klienci to wiedzą. Zastanów się co jeszcze naprawdę unikatowego możesz im zaproponować aby chcieli u Ciebie zorganizować wesele na Mazurach .

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*