Bony turystyczne dla pracowników – TravelPass

c24f1fc7e90e892a6ec947b96b2d16f4

W dzisiejszych czasach, kiedy na co dzień każdy z nas jest przytłoczony przez ogrom obowiązków jakie czekają na nas zarówno w pracy jak i w domu, chętnie korzystamy z każdej możliwości wypoczynku i relaksu. Jak się okazje, większość osób najlepiej wypoczywa w czasie wycieczek, krótkich wypadów za miasto lub wakacji.  Oczywiście każdy z nas ma swoja ulubioną formę relaksu. Jedni wybierają aktywny wypoczynek na szlakach w górach, inni cenią sobie czas spędzony w SPA, gdzie naładują akumulatory na kolejne wyzwania w pracy. Chcąc zaspokoić potrzeby swoich pracowników i zadbać o ich wypoczynek, aby czuli się docenieni, pracodawca może skorzystać z rozwiązania jakim są bony turystyczne TravelPass.

Bon turystyczny dający wiele możliwości

Oczywiste jest, że każdy z nas jest inny. Mamy różne upodobania i preferencje dotyczące wypoczynku, a pracodawcy trudno jest poznać je wszystkie, aby wybrać wycieczkę, która zadowoli każdego pracownika. Jest to tym bardziej skomplikowane, że preferencje pracowników dotyczące podróży, też dość często ulegają zmianie. Jednego dnia marzymy o spędzeniu dnia w górach na nartach, a nazajutrz najchętniej wybralibyśmy się do słonecznej Barcelony. Czy istnieje zatem sposób, aby pracodawca mógł usatysfakcjonować każdego ze swoich pracowników? Odpowiedzią mogą okazać się bony turystyczne dla pracowników, które umożliwiają im samodzielny wybór miejsca oraz terminu wyjazdu, a także formy wypoczynku jaką będą cieszyć się w czasie jego trwania.

Bony turystyczne dają wiele możliwości. Można je dowolnie dopasować do upodobań i potrzeb pracowników. Różnorodność oferty bonów turystycznych pozwala też na dostosowanie ich do okazji lub czasu, w którym zostaną im wręczone przez pracodawcę. W okresie wakacyjnym dużą popularnością cieszą się bony na wczasy za granicą, natomiast zimą dobrym wyborem może okazać się voucher do SPA lub bon na wyjazd narciarski w góry, który z pewnością ucieszy każdego miłośnika sportów zimowych. Wystarczy, że pracodawca wybierze rodzaj bonów, jaki chce ofiarować swoim pracownikom. Travelpass to bony, które mogą zostać zrealizowane na podróże zagraniczne, wycieczki krajowe, bilet lotnicze, a także rezerwacje hotelowe i wspaniałe zabiegi w salonach Spa, a nawet ekstremalne doznania dla miłośników adrenaliny jak spływ kajakowy, lot balonem czy też off-road w górach, gdzie z pewnością nie zabraknie fantastycznych przeżyć.

Weekend w europejskiej stolicy

Każda osoba lubiąca zwiedzać nowe miejsca z pewnością doceni bon Travelpass umożliwiający weekendowy wyjazd do jednej ze stolic Europy. Może być to zarówno piękna, romantyczna Praga, Wiedeń, jak również ciepła Barcelona lub mglisty, intrygujący Londyn.  Dzięki bonom Travelpass można swobodnie skorzystać z ofert najlepszych touroperatorów jak Itaka, Neckermann czy Rainbow Tours, a także rezerwować bilety lotnicze do miejsc, które chcemy odwiedzić. Taki bon turystyczny z pewnością ucieszy każdego pracownika i  sprawi, że poczuje się doceniony oraz wdzięczny swojemu pracodawcy.

Egzotyczne wakacje

Wypoczynek w luksusowym kurorcie przy pięknej plaży z pewnością ucieszy każdego miłośnika egzotycznych podróży. Będą mogli cieszyć się tam przejrzystą wodą i piękną rafą koralową, którą będą mogli oglądać w czasie nurkowania oraz całą masą innych atrakcji jakie kryją egzotyczne miejsca. Któż z nas nie lubi pięknej słonecznej pogody, którą możemy cieszyć się na złotej plaży z widokiem na błękit oceanu. To idealne miejsce na wypoczynek, a takie wakacje są możliwe z bonem turystycznym Travelpass.

Białe szaleństwo na stoku

hotel jastarniaNie można też zapomnieć o miłośnikach sportów zimowych, którzy uwielbiają szaleństwo na ośnieżonym stoku! Z pewnością spodobają im się bony turystyczne na zimowy wyjazd w góry, gdzie czeka na nich cała masa sportowych atrakcji!  Pracownicy docenią go szczególnie w okresie świątecznym, kiedy każdy z nas chce skorzystać z uroków pory zimowej. Poza oczywistą zaletą bonów turystycznych jaką jest zadowolenie i odpowiednie zmotywowanie pracownika do dalszej efektywnej pracy, a także wynagrodzenie jego dotychczasowych wyników, dodatkowym atutem bonów turystycznych, jest fakt, iż pracodawca nie musi odprowadzać od nich podatku VAT. Ponadto pracownik, który otrzyma bon turystyczny Travelpass w ramach premii za dotychczasowe wyniki w pracy, z pewnością doceni swojego pracodawcę i wykaże się dużym zaangażowaniem w kolejnych zadaniach i projektach, które będzie realizować w pracy.

SPA – relaks dla ciała i umysłu

Trudno się nie zgodzić, że dla wielu osób najlepszym wypoczynkiem dla ciała i umysłu jest weekendowy pobyt w hotelu SPA, gdzie doświadczeni specjaliści oferują relaksujące zabiegi, dzięki którym poczujemy się odprężeni i wypoczęci, a także gotowi na kolejne wyzwania w pracy. Różnorodna oferta masaży, baseny, w których możemy się odprężyć lub poprawić naszą kondycję pływając, a także sauny, które sprawią, że poczujemy się oczyszczeni i zrelaksowani to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na gości luksusowych hoteli SPA. Jedną placówką godną polecenia z takimi atrakcjami jest czterogwiazdkowy Hotel Sadova w Gdańsku. Wiele osób nie może jednak poświęcić całego weekendu na taki wyjazd, bo mają inne obowiązki domowe. Dla nich dobrym rozwiązaniem może okazać się oferta Day SPA, którą będą mogli zrealizować w salonach SPA, które znajdują się w ich mieście i poddać się wybranym przez siebie zabiegom, które pozwolą im się zrelaksować i odprężyć.  Pracownik, który otrzyma bon travelpass SPA z całą pewnością doceni swojego pracodawcę i otrzyma dodatkową dawkę motywacji do dalszej pracy.

Bony turystyczne jako premia dla pracowników

Wielu z nas podróżowanie „odkłada na dalszy plan”, gdyż ważniejsze są dla nas codzienne wydatki, ale to właśnie dzięki podróżom poszerzamy nasze horyzonty, odkrywamy nowe miejsca, kultury i przede wszystkim odpoczywamy, będąc daleko od trosk i obowiązków związanych z codziennym życiem.

Pracodawca ofiarując swoim pracownikom bony turystyczne w ramach premii daje im niepowtarzalną możliwość odkrycia nowych miejsc, niezwykłych atrakcji i odpoczynku, którego tak bardzo potrzebują w dzisiejszych czasach, kiedy każdy z nas jest przytłoczony ogromem codziennych obowiązków. Taką formę premii z pewnością doceni każdy z pracowników.

Autor: Redakcja MyBenefit.pl

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*