Znasz już Instagram? Sprawdź co możesz zyskać korzystając z aplikacji

buy-instagram-likes_large

Instagram, zaraz za Facebookiem jest obecnie największą platformą społecznościowy. Ponad 700 mln użytkowników ma możliwość cieszenia się z możliwości tego portalu. Dodawanie zdjęć, dzielenie się video relacjami, videolive’ami stało się o wiele prostsze. Posiadając konto możemy przeglądać treści innych użytkowników, czerpać inspiracje bądź urozmaicać swój wolny czas. Instagram poza możliwościami czysto rozrywkowymi daje nam także szansę na rozwój marketingowy. Specjalnie stworzone w tym celu konto biznesowe umożliwia dodatkowo śledzenie statystyk oraz promowanie samego produktu. To rozwiązanie niezwykle przydatne w czasach gdy internet stał się jednym z głównych nośników treści.

Aplikacja została stworzone z myślą o urządzeniach mobilnych posiadających system Android i iOS. Dla miłośników komputerów mamy dobrą wiadomość. Z platformy można korzystać również poprzez laptopa ale funkcje są nieco ograniczone. Instagram rejestracja przez komputer jest możliwa wyłącznie po zainstalowaniu dodatkowych aplikacji, które pozwalają na działanie platformy. Wówczas okna i wszystkie udogodnienia pokrywają się z tymi dostępnymi na telefon. Zalety Instagram rejestracja przez komputer są następujące:

  • udostępnianie zdjęć znajdujących się na dysku
  • obserwowanie znajomych
  • udoskonalanie zdjęć poprzez wykorzystywanie filtrów
  • komentowanie
  • wyszukiwanie użytkowników poprzez lokalizacje bądź hashtagi

W momencie gdy nie posiadamy aplikacji na swoim komputerze możemy korzystać tylko z poszczególnych elementów serwisu. Jesteśmy w stanie przeglądać zdjęcia, like’ować zdjęcia czy dodawać komentarze ale sami nie mamy możliwości podzielenia się zdjęciami czy  wysłać wiadomość prywatną. Wiele osób ceni sobie fakt, że właściciele aplikacji są na tyle elastyczni, że dokładają wszelkich starań aby platforma była dostępna dla niemal każdego. Prosty sposób rejestracji i logowania sprawia, że jest to proces przychylny dla osób w każdym wieku. Mimo wszystkich udogodnień największą popularność Instagram zyskuje w przedziale wiekowym do 24 roku życia.

1 odpowiedzi "Znasz już Instagram? Sprawdź co możesz zyskać korzystając z aplikacji"

  1. Na przestrzeni ostatnich lat Instagram bardzo mocno się rozwinął.
    Korzyści płynące z jego posiadania ciężko opisać, jednocześnie uważam, że warto zacząć od Twojego artykułu jeśli ktoś myśli o swojej przygodzie na tym Social Media.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*